Для підготовки затребуваних на ринку праці кваліфікованих фахівців Київська політехніка тісно співпрацює з численними вітчизняними й міжнародними компаніями, які зацікавлені в молодих спеціалістах, здатних працювати на новітньому обладнанні: обслуговувати, вдосконалювати його, сприяти розвитку компанії та розбудовувати відповідні галузі промисловості.

💥

Для забезпечення якісної високотехнологічної освіти, здатної відповідати викликам сьогодення, у КПІ ім. Ігоря Сікорського успішно діють програми стажування, подвійного диплома, дуальної освіти, тристоронніх угод для випускників тощо. Серед іншого потужні компанії запроваджують для кращих студентів фінансове заохочення – іменні стипендії. Практично на кожному факультеті/інституті є здобувачі вищої освіти, які отримують таку винагороду.

Останні два роки на ФЕА до матеріального заохочення студентів, що навчаються за спеціальністю "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", долучилася відома комплексним підходом до вирішення задач в енергетичній галузі інжинірингова компанія "ІКНЕТ", яка займається  реалізацією проєктів з традиційної й відновлюваної енергетики. Спектр послуг, що їх надає компанія, охоплює  спорудження об'єктів, які генерують електричну енергію з використанням відновлюваних джерел енергії; приєднання промислових об'єктів до зовнішніх електричних мереж, оптимізацію витрат на електроенергію, впровадження енергоефективних та інноваційних технологій тощо. Також компанія спеціалізується на управлінні інвестиційними проєктами в енергетиці й промисловості та ін.

До відбору кандидатів на отримання стипендій тут підійшли ґрунтовно. Претенденти мали відповідати певним критеріям: за результатами зимового семестрового контролю 2024/2025 н.р. мати рейтинг успішності не нижче 75 балів та брати участь у громадському житті КПІ ім. Ігоря Сікорського або України; пройти комплексне тестування з профільних та психологічних завдань; написати есе щодо індивідуального бачення одного з профільних питань на вибір: "Енергетична незалежність України: можливості та виклики", "Енергоефективність та енергобезпека промислових споживачів: нові технології та підходи до генерації, розподілу та балансування електроенергії на підприємстві", "Роль розосередженої генерації у підвищенні енергетичної безпеки та незалежності".

Нещодавно стали відомі імена студентів – переможців конкурсу на отримання стипендії від ТОВ "IKНET"  (https://iknet.com.ua/uk) у другому семестрі 2024/2025 навчального року: Венедиктова Дар'я (гр. ЕД-21), Маркевич Євгеній (гр. ЕМ-21), Винничук Юрій  (гр. ЕМ-11), Кравченко Олексій  (гр. ЕД-12), Нагалевська Єлизавета (гр. ЕС-11). Їм також запропонували майбутнє працевлаштування в компанії.

Адміністрація факультету електроенерготехніки та автоматики вітає стипендіатів та висловлює вдячність за надану підтримку генеральному директорові ТОВ "ІКНЕТ" Юрію Подоляку.

Микола Пушкар, заступник декана ФЕА
Декан ФЕА В. Будько, Ю. Винничук, Д. Венедиктова, Є. Нагалевська, О. Кравченко, директор ТОВ ІКНЕТ Ю. Подоляк

Дата події

Бібліотечка газети «Київський політехнік»

Бібліотечка газети «Київський політехнік» надає читачам доступ до книжкових видань, підготовлених співробітниками редакції та дописувачами газети. Деякі з них вже вийшли друком на папері, інші поки що можна прочитати лише в електронному варіанті. Це книжки з історії Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», біографії великих науковців, збірки публікацій газети різних років з різноманітної тематики тощо. Редакція газети планує час від часу поповнювати бібліотечку. Про нові надходження ми повідомлятимемо в газеті та на її Інтернет-сторінках.