Для наших студентів Бібліотека КПІ — це не лише місце, де читають книжки, а й джерело натхнення, простір, де народжуються ідеї й відбуваються цікаві зустрічі.
Гасло цьогорічного свята — «Бібліотека своя». Це місце знакове для кожного політехніка.
Якось я прочитав, що скульптуру краще дивитися ввечері чи вночі, бажано при свічках, але можна і при не дуже сильному світлі ліхтариків. Бо, мовляв, при такому освітленні вона немов оживає і сприймається геть інакше, ніж удень. Нагоди побачити таке мені не траплялося аж до кінця минулого року.
У Бібліотеці КПІ презентували третій номер журналу про сучасну культуру східної України — «ПлюсМінусНескінченність».
Перші два номери були про мистецтво й культуру Донбасу. Третій номер присвячений українському мистецтву, що народилось у перші два місяці повномасштабної війни.
Початок навчання в закладі вищої освіти – це непростий період у житті кожного студента. Попереду доросле життя, інший формат навчання, нові знайомства. А для іногородніх – ще й нові умови проживання.
21 лютого у Виставковій залі Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського в Науково-технічній бібліотеці університету відбулося відкриття виставки медіа-мистецтва сучасної японської художниці Маюко Канадзава.
Цієї осені першокурсники "дебютували" на сцені ЦКМ 19 жовтня. "Дебют першокурсника" – це щорічний захід КПІ ім. Ігоря Сікорського, покликаний пробудити та виявити творчі здібності першокурсників.
Ось уже четвертий рік поспіль у Науково-технічній бібліотеці НТУУ "КПІ" проводиться цикл культурно-освітніх вечорів, присвячених видатним особистостям української і польської історії.