Всеукраїнський день бібліотек у КПІ

Для наших студентів Бібліотека КПІ — це не лише місце, де читають книжки, а й джерело натхнення, простір, де народжуються ідеї й відбуваються цікаві зустрічі.

Гасло цьогорічного свята — «Бібліотека своя». Це місце знакове для кожного політехніка.

Артпроєкт про війну від КПІшниць

Випускниці кафедри графіки ВПІ організували у Нідерландах соціальний артпроєкт, присвячений війні в Україні.

На виставці представлені роботи Даші Федченко й ще понад 100 робіт українських ілюстраторів і фотографів.

Виставка української кераміки «Випалюй»

Якось я прочитав, що скульптуру краще дивитися ввечері чи вночі, бажано при свічках, але можна і при не дуже сильному світлі ліхтариків. Бо, мовляв, при такому освітленні вона немов оживає і сприймається геть інакше, ніж удень. Нагоди побачити таке мені не траплялося аж до кінця минулого року.

Презентація журналу «ПлюсМінусНескінченність»

У Бібліотеці КПІ презентували третій номер журналу про сучасну культуру східної України — «ПлюсМінусНескінченність».

Перші два номери були про мистецтво й культуру Донбасу. Третій номер присвячений українському мистецтву, що народилось у перші два місяці повномасштабної війни.

Зустрічі з першокурсниками 2021

Початок навчання в закладі вищої освіти – це непростий період у житті кожного студента. Попереду доросле життя, інший формат навчання, нові знайомства. А для іногородніх – ще й нові умови проживання.

Виставка Маюко Канадзава: чарівні світи і сучасні технології

21 лютого у Виставковій залі Українсько-Японського центру КПІ ім. Ігоря Сікорського в Науково-технічній бібліотеці університету відбулося відкриття виставки медіа-мистецтва сучасної японської художниці Маюко Канадзава.

Дебют першокурсників на сцені ЦКМ

Цієї осені першокурсники "дебютували" на сцені ЦКМ 19 жовтня. "Дебют першокурсника" – це щорічний захід КПІ ім. Ігоря Сікорського, покликаний пробудити та виявити творчі здібності першокурсників.

Підписка на Культурно-мистецький захід