«Промодень на публічній службі»

За ініціативою уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції Яни Юріївни Цимбаленко й за активної участі завідувача кафедри теорії та практики управління Ростислава Івановича Пашова і старшої викладачки Анни Миколаївни Іщенко, студенти спеціальностей 281 «Публічне управління та а

Студенти ФСП перемогли у конкурсі НАДС 2023

Студенти факультету соціології і права Катерина Дяченко, Єлизавета Вакуленко та Денис Антипенко, які здобувають вищу освіту за спеціальністю "Публічне управління та адміністрування", перемогли у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт Національного агентства України з питань державної служби в н

Повернення українців додому

Студенти спеціальності «Публічне управління та адміністрування» ФСП розробили унікальну програму з репатріації українців. Публічні управлінці сфокусувалися на питанні заохочення людей повертатися на Батьківщину.

КПІ — серед переможців Конкурсу найкращих освітніх інновацій

Факультет соціології і права КПІ втретє взяв участь у конкурсі «Найкращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання публічних службовців». Проєкт, представлений КПІшною командою, здобув перше місце.

КПІ отримав винагороду в галузі підготовки фахівців з публічного управління та адміністрування

Підбито підсумки конкурсу «Найкращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їхніх перших заступників і заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад» у 2022 році.

Відкрита університетська студентська олімпіада КПІ з електронного урядування

18–19 травня відбулася Відкрита університетська студентська олімпіада з електронного урядування на базі КПІ ім. Ігоря Сікорського, організатором якої був факультет соціології і права (кафедра теорії та практики управління).

Студентка ФСП – двічі тріумфатор

"Двічі тріумфатор" – говорять на факультеті про магістрантку Аріну Куц, яка гідно представила Київську політехніку, перемігши на всеукраїнських фахових змаганнях.

Підписка на Публічне управління та адміністрування