Відновлювана енергетика та енергоефективність: проблеми і стратегія розвитку

Цього року чергову, вже двадцять четверту, Міжнародну науково-практичну конференцію "Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті", що в онлайн-режимі пройшла на базі КПІ 18-19 травня, було присвячено відзначенню Дня науки в Україні та 125-річного ювілею Національного техн

Відновлювана енергетика: курс на пришвидшений розвиток

Тематика Міжнародної науково-практичної конференції "Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті", яка пройшла 19-20 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського вже  в двадцять третє, стала останнім часом не просто актуальною, але й буквально пекучою.

XIХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті» (відео)

26 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу XIХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».

Конференція з відновлюваної енергетики: не лише знані науковці, але й школярі

Наша газета вже писала про XVIII Міжнародну науково-практичну конференцію "Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті", що відбулася наприкінці вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

XVIII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

27 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського» розпочала роботу XVII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».

Українсько-німецьке співробітництво: перші результати реалізації програми підвищення кваліфікації фахівців з енергетичного менеджменту

Проект "Професіоналізація та стабілізація енергетичного менеджменту в Україні", що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини, передбачає програму підвищення кваліфікації фахівців з енергетичного менеджменту.

Сталий розвиток – досвід Голландії. Курс зі стратегічного планування: сталий розвиток та метод беккастингу

Щоб дізнатися, як стабільно розвиватися і розвивати, навчитися методу беккастингу – зворотного прогнозування, 22 травня 2012 року студенти і аспіранти НТУУ "КПІ" зібралися на курс Лео Янсена "Стратегічне планування: сталий розвиток та метод беккастингу".

Лекція німецького вченого. Новини відновлюваної енергетики

11 квітня 2007 року НТУУ “КПІ” зустрічав депутата німецького Бундестагу, Почесного президента об’єднання “Евросолар”, Почесного голову Світової Ради за відновлювану енергетику пана Германа Шеєра. Гостя було ознайомлено з досягненнями нашого університету в галузі відновлюваної енергетики.

Підписка на Відновлювальна енергетика