На часі – відновлювана енергетика

Цьогорічна Міжнародна науково-практична онлайн-конференція "Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті", що відбулася наприкінці травня, стала ювілейною – вже двадцять п'ятою. Її було  присвячено 70-річчю членства України в ЮНЕСКО та 20-річному ювілею Інституту відновлюваної енергетики НАН України.

Відновлювана енергетика та енергоефективність: проблеми і стратегія розвитку

Цього року чергову, вже двадцять четверту, Міжнародну науково-практичну конференцію "Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті", що в онлайн-режимі пройшла на базі КПІ 18-19 травня, було присвячено відзначенню Дня науки в Україні та 125-річного ювілею Національного техн

Відновлювана енергетика: курс на пришвидшений розвиток

Тематика Міжнародної науково-практичної конференції "Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті", яка пройшла 19-20 травня в КПІ ім. Ігоря Сікорського вже  в двадцять третє, стала останнім часом не просто актуальною, але й буквально пекучою.

XIХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті» (відео)

26 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського розпочала роботу XIХ Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювана енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».

Конференція з відновлюваної енергетики: не лише знані науковці, але й школярі

Наша газета вже писала про XVIII Міжнародну науково-практичну конференцію "Відновлювана енергетика та енергоефективність у XXI столітті", що відбулася наприкінці вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського.

XVIII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у XXI столітті»

27 вересня в КПІ ім. Ігоря Сікорського» розпочала роботу XVII Міжнародна науково-практична конференція «Відновлювальна енергетика та енергоефективність у ХХІ столітті».

Українсько-німецьке співробітництво: перші результати реалізації програми підвищення кваліфікації фахівців з енергетичного менеджменту

Проект "Професіоналізація та стабілізація енергетичного менеджменту в Україні", що фінансується Міністерством закордонних справ Німеччини, передбачає програму підвищення кваліфікації фахівців з енергетичного менеджменту.

Сталий розвиток – досвід Голландії. Курс зі стратегічного планування: сталий розвиток та метод беккастингу

Щоб дізнатися, як стабільно розвиватися і розвивати, навчитися методу беккастингу – зворотного прогнозування, 22 травня 2012 року студенти і аспіранти НТУУ "КПІ" зібралися на курс Лео Янсена "Стратегічне планування: сталий розвиток та метод беккастингу".

Підписка на Відновлювальна енергетика