У нашому університеті завершився огляд-конкурс на кращу академічну групу. Цього року учасників було чимало, та суворе принципове журі справедливо обрало переможців.
Першим питанням порядку денного було затвердження концепції інноваційної моделі підготовки магістрів в університеті та Положення про магістратуру. Доповідав перший проректор Ю.І.Якименко.
Все починається з малого… Кожна, навіть незначна, відзнака студента дає йому неймовірний поштовх продовжувати плідно працювати, бути активним, продукує в ньому ті якості, які будуть для нього корисними в житті за межами університету.
Переможцями цьогорічного конкурсу на кращу академічну групу стали студенти з БІ-51 (ФБТ). Як розповідає їхній куратор доцент каф. біотехніки та інженерії, к.т.н.
У кожної знаменитості є свої «міфи». Думаю, ніхто не заперечить, що Київський політехнічний інститут теж можна назвати такою собі «знаменитістю», і його «міф» – це міжуніверситетський медико-інженерний факультет (ММІФ).
Бути магістром КПІ – почесно, та ще приємніше стати найкращим магістром разом зі всіма своїми одногрупниками. При цьому не доводиться ділити лаври перемоги, адже, якщо група визнана кращою в університеті, то кожен з її студентів автоматично стає най-най-най.
Третій рік поспіль в нашому університеті проводиться конкурс на кращу академічну групу. Цього року в ньому взяли участь 47 академічних груп, які представляли 17 факультетів/інститутів.
У нашому університеті проводиться багато різноманітних конкурсів і змагань: інтелектуальні, спортивні, “веселі й кмітливі”, нарешті конкурси краси. Капеішники із задоволенням беруть у них участь, демонструють свої таланти, прагнуть бути першими.