Студентка НН ІАТЕ Тетяна Гаврилюк про творчість, математику і страх

Щорічний конкурс "Таланти КПІ" є помітною подією в мистецькому житті КПІ ім. Ігоря Сікорського. Роботи, представлені тут, як правило, вирізняються досконалістю і довершеністю. Часом, розглядаючи їх, і не подумаєш, що створили їх не професійні митці – художники, майстри декоративно-прикладного мистецтва, фотохудожники, а талановиті аматори – студенти, науковці, працівники університету. Є чимало авторів, чиї імена зустрічаються в переліку переможців конкурсу рік у рік. Це свідчить про їхню зростаючу майстерність, прагнення вдосконалюватися та радувати поціновувачів і прихильників новими витворами.

Чого душа скульптора жадає? Про життя і твори випускника та колишнього працівника КПІ Володимира Цепляєва

Відкритий та доброзичливий характер колишнього наукового співробітника кафедри "Електричні станції" тогочасного електроенергетичного факультету Київського політехнічного інституту (тепер – факультет  електроенерготехніки та автоматики) Володимира Цепляєва, як відзначають його друзі та знайомі, дозволив йому стати шанованою людиною в 40-тисячній рідній Боярці, що у Фастівському районі на Київщині. Проте справа не лише у характері. Річ у тім, що його скульптурні роботи є знаними в Україні та за кордоном.

Багатогранний Пушкін

Організував створення галереї завідувач лабораторій кафедри геоінженерії ННІЕЕ Володимир Пушкін за сприяння директора інституту Сергія Денисюка.

Вишиті картини Оксани Гармаш

Мистецькі виставки-конкурси "Таланти КПІ" щороку відкривають нові імена. Адже в багатотисячному колективі київських політехніків чимало майстрів живопису, умільців декоративно-прикладного мистецтва, талановитих рукодільниць.

Підсумки конкурсу "Таланти КПІ" – 2020

Картинна галерея ЦКМ ім.Ігоря Сікорського повідомила про завершення мистецького конкурсу "Таланти КПІ" – 2020. Через  карантинні заходи цей щорічний конкурс проходив в онлайн-режимі.

Підписка на Таланти КПІ