Праховник Артур Веніамінович

Артур Веніамінович Праховник (**.12.1940, Гомельщина, БРСР - 13.05.2012, Київ) – заслужений діяч науки і техніки України, дійсний член Нью-Йоркської Академії наук, АІН України, інституту IEEE США, Міжнародного Інституту IREP (динамічних енергосистем) США, віце-президент Association Europian Union (Німеччина), завідувач кафедри електропостачання ІЕЕ НТУУ «КПІ», доктор технічних наук, професор, директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту

Артур Веніамінович Праховник (1940 – 2012)

Учений-енергетик, педагог і організатор вищої школи, д.т.н., професор, заслужений енергетик СНД (2001), почесний енергетик України, заслужений діяч науки і техніки України (1998), лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки (2013, посмертно), заслужений професор НТУУ "КПІ" (1999).

Аспірантські читання пам'яті А.В.Праховника

16-17 квітня 2014 р. в Інституті енергозбереження та енергоменеджменту були проведені ІІ Аспірантські читання пам'яті заслуженого діяча науки і техніки України, доктора технічних наук, професора Артура Веніаміновича Праховника.

Ректорат та колектив з глибоким сумом сповіщають

Ректорат НТУУ „КПІ” та колектив ІЕЕ з глибоким сумом сповіщають що 13 травня 2012 року, на 72 році, після тяжкої хвороби пішов з життя директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту, завідувач кафедри електропостачання, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки У

Праховник Артур Веніамінович. Біографічна довідка

Засновник національної наукової школи управління енергоспоживанням, завідувач кафедри електропостачання, директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту НТУУ «КПІ» д.т.н. Артур Венiамiнович Праховник.

Круглий стіл Комітету ВР у КПІ

Круглий стіл на тему “Інноваційна діяльність у сфері освіти і науки України: проблеми та перспективи”, організований Комітетом Верховної Ради України з питань освіти і науки, відбувся 9 грудня на базі НТУУ “КПІ”.

Проект ЮНІДО реалізується. Національна програма з більш чистого виробництва в Україні

У 2007 р. в Україні розпочато виконання Проекту Організації ООН з промислового розвитку (ЮНІДО) “Започаткування та функціонування Національної програми з більш чистого виробництва в Україні”.

Підписка на Праховник А.В.