Зустріч з Майклом Нобелем

На початку грудня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав професор Майкл Нобель – член родини фундатора найпрестижнішої в світі премії Альфреда Нобеля й президент Нобелівського фонду сталого розвитку (Nobel Sustainability Trust).

КПІ ім. Ігоря Сікорського отримав у дар погруддя Альфреда Нобеля

Засідання Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, що відбулося 1 жовтня, розпочалося дещо незвично – з урочистої передачі в дар університету бронзового бюсту Альфреда Нобеля роботи Миколи Зноби та Вероніки Дірової.

НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» відвідав Майкл Нобель

19 вересня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідав професор Майкл Нобель – член родини Альфреда Нобеля, фундатора найпрестижнішої в світі премії, яка щорічно присуджується за видатні наукові досягнення у фізиці, хімії, фізіології або медицині, а також за вагомий внесок у світову літературу та сприяння зміцненню миру. Разом з ним гостем університету був відомий австрійський хірург українського походження Микола Корбан.

Щоб пам’ятали... про винахідника динаміту й засновника Нобелівської премії

Альфред Бернхард Нобель (1833–1896) – людина, чиє ім’я пов’язане з винаходом динаміту й заснуванням Нобелівської премії. Але далеко не всі знають, що саме підштовхнуло Нобеля до заснування премії, названої його іменем.

Від Нобелівської до Абелівської премії - шлях у століття Н.Х.Абель

Майже два століття тому Французька академія наук започаткувала конкурси на розв'язання актуальних наукових проблем із присудженням переможцям значних грошових премій. У 1731 році Лондонське королівське товариство заснувало першу наукову нагороду - медаль Коплі.

Підписка на Нобель Альфред