Засідання Вченої ради КПІ ім. Ігоря Сікорського, що відбулося 1 жовтня, розпочалося дещо незвично – з урочистої передачі в дар університету бронзового бюсту Альфреда Нобеля роботи Миколи Зноби та Вероніки Дірової.

Погруддя це подаровано КПІ ім. Ігоря Сікорського невипадково, адже навесні цього року на базі саме нашого університету утворено Національний комітет України з премії Нобелівського фонду сталого розвитку. Про це нагадав присутнім перший проректор КПІ академік НАН України Юрій Якименко, який головував на засіданні Вченої ради. «Але головне, що у нас є справжні друзі, творчі люди», – наголосив він, зауваживши при цьому, що на Площі знань університетського кампусу вже стоїть пам’ятник Конфуцію, авторами якого також є Микола Зноба та Вероніка Дірова.

Вероніка Дірова виступила перед членами Вченої ради й висловила впевненість, що колись біля бюста Нобеля в КПІ ім. Ігоря Сікорського постануть і погруддя власних університетських лауреатів його премії.

На фото: виступає Вероніка Дірова