До дня науки 2011

21 травня 2011 р. в Україні урочисто відзначили професійне свято працівників науки – День науки.

До цієї дати Почесною грамотою НТУУ "КПІ" нагороджені працівники, що досягли вагомих здобутків у дослідницькій діяльності:

На засіданні Вченої ради: 11.05.2011

Чергове засідання Вченої ради НТУУ "КПІ" відбулося 11 травня 2011 р. На його початку головуючий ректор університету професор М.З.Згуровський привітав з ювілейними днями народження професора В.М. Чермалиха та завідувача кафедри біоінформатики професора С.В. Горобець.

Наукові конференції: крок у майбутнє [Формула компетентності перекладача]

Організована факультетом лінгвістики міжнародна науково-методична конференція "Формула компетентності перекладача", яка пройшла 23 березня 2011 року зібрала116 вчених-філологів із восьми міст України (Київ, Ужгород, Луганськ, Бердянськ, Полтава, Чернівці, Суми, Біла Церква) та трьох представн

Студенти ІТС – другі в Україні. ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом "Телекомунікації"

20-22 квітня 2011 р. в сонячній Одесі на базі Одеської національної академії зв`язку ім. О.С.Попова пройшов другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом "Телекомунікації".

Університетський тур олімпіади з англійської мови в НТУУ “КПІ” 2010

21 квітня в 101-й аудиторії 7-го корпусу відбувся університетський тур олімпіади з англійської мови, в якому взяли участь студенти першого та другого курсів, що відзначилися на факультетських турах олімпіади.

Якість підготовки випускників НТУУ "КПІ" крізь призму оцінок роботодавців

Сьогодні успішність ВНЗ визначається багатьма чинниками, однак велике значення має рівень підготовки випускників, їхній адаптивний потенціал, багаж знань і навичок, які сприяють у подальшому працевлаштуванні та роботі.