Всеукраїнська конференція на ФММ

На базі кафедри міжнародної економіки ФММ 12-13 березня 2009 р. відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція “Міжнародне науково-технічне співробітництво”.

Олімпіада з історії України

“Необхідно зрозуміти, що історія – це не лише дати і місця, не лише імена у запилених підручниках або експонати в музеях, історія – це вибір, котрий ми робимо.

Наукова школа механіків КПІ

Започаткування наукової школи механіків безпосередньо пов'язано зі створенням у Київській політехніці кафедри опору матеріалів.

Тараненко Вадим Павлович. Вітаємо!

Доктору технічних наук, заслуженому діячу науки і техніки України, лауреату Державної премії України, професору Вадиму Павловичу Тараненку виповнилося 85 років.

Мотузко Лідія Іванівна

15 березня 2009 року пішла з життя ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій Лідія Іванівна Мотузко.

Народилася Лідія Іванівна 27 квітня 1922 року в селянській родині. Після закінчення педагогічного технікуму працювала вчителем у середній школі.

Політехнічний меридіан

Нещодавно наша газета писала про Київський меридіан, на місцезнаходженні якого було встановлено пам’ятну дошку. Та мало хто знає, що є і Політехнічний меридіан, точні координати якого викарбувані на пам’ятній дошці у Великій фізичній аудиторії.