Політехнічний ліцей – молодість КПІ

Сімнадцятий рік поспіль Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” розпочинає свій навчальний рік у стінах поважного і шанованого Національного технічного університету України “КПІ”.

Успіхи ліцеїстів

Мета навчальної діяльності Політехнічного ліцею (ПЛ) спрямована на навчання обдарованих дітей та створення умов, необхідних для їх навчання та виховання.

Незручна правда - фільму лауреата Нобелівської премії миру 2007 Альберта Гора

11 листопада з ініціативи департаменту науки та інноватики НТУУ “КПІ” компанією “Тетра Пак Україна” за підтримки Британської Ради (Україна) було організовано перегляд фільму лауреата Нобелівської премії миру – 2007 Альберта Гора “Незручна правда”.

Перше десятиліття: капелі КПІ – 60!

Капелі КПІ – 60! Для навчального закладу це зовсім невеликий термін, але для студентського хорового колективу, коли кожні п’ять років змінюється основа його складу, – вік дуже поважний (адже за цей час змінилося 12 поколінь студентів!).

Відкрито новий клас для підготовки фахівців по роботі з рішеннями SAP

7 листопада в ІПСА в відбулося урочисте відкриття класу для підготовки фахівців по роботі з рішеннями SAP. Це сталося завдяки співробітництву нашого університету з компаніями SAP Ukraine, корпорації Інком та підтримці Sun Microsystems.

Міжнародний проект «KPI connecting people»

1-5 листопада Студентська рада НТУУ «КПІ» разом з адміністрацією вузу вперше провели масштабний міжнародний проект «KPI connecting people» («КПІ єднає друзів»). Ця подія передбачала поглиблення та розширення зв’язків зі студентськими організаціями та вузами з інших країн.

Миргородський Василь Тимофійович

Дев’яносто – це багато чи мало? Коли спілкуєшся з цією людиною, роки не мають значення, адже енциклопедичним знанням, юнацькому запалу й бадьорості Василя Тимофійовича можуть позаздрити колеги, вдвічі молодші за нього.

Результати IV конкурсу НДР студентів і аспірантів

Як вже визначалося на шпальтах газети, на базі нашого університету наказом МОН України розпочато виконання пілотного проекту «Дослідницький університет «НТУУ «КПІ». Ключовим аспектом провідних дослідницьких університетів світу є тісна інтеграція освіти і наукових досліджень.