Статті 35 номера "Київського політехніку" за 2007 рік

Політехнічний ліцей – молодість КПІ

Сімнадцятий рік поспіль Політехнічний ліцей НТУУ “КПІ” розпочинає свій навчальний рік у стінах поважного і шанованого Національного технічного університету України “КПІ”.

Успіхи ліцеїстів

Мета навчальної діяльності Політехнічного ліцею (ПЛ) спрямована на навчання обдарованих дітей та створення умов, необхідних для їх навчання та виховання.

Миргородський Василь Тимофійович

Дев’яносто – це багато чи мало? Коли спілкуєшся з цією людиною, роки не мають значення, адже енциклопедичним знанням, юнацькому запалу й бадьорості Василя Тимофійовича можуть позаздрити колеги, вдвічі молодші за нього.

Результати IV конкурсу НДР студентів і аспірантів

Як вже визначалося на шпальтах газети, на базі нашого університету наказом МОН України розпочато виконання пілотного проекту «Дослідницький університет «НТУУ «КПІ». Ключовим аспектом провідних дослідницьких університетів світу є тісна інтеграція освіти і наукових досліджень.

Незручна правда - фільму лауреата Нобелівської премії миру 2007 Альберта Гора

11 листопада з ініціативи департаменту науки та інноватики НТУУ “КПІ” компанією “Тетра Пак Україна” за підтримки Британської Ради (Україна) було організовано перегляд фільму лауреата Нобелівської премії миру – 2007 Альберта Гора “Незручна правда”.

Перше десятиліття: капелі КПІ – 60!

Капелі КПІ – 60! Для навчального закладу це зовсім невеликий термін, але для студентського хорового колективу, коли кожні п’ять років змінюється основа його складу, – вік дуже поважний (адже за цей час змінилося 12 поколінь студентів!).

Відкрито новий клас для підготовки фахівців по роботі з рішеннями SAP

7 листопада в ІПСА в відбулося урочисте відкриття класу для підготовки фахівців по роботі з рішеннями SAP. Це сталося завдяки співробітництву нашого університету з компаніями SAP Ukraine, корпорації Інком та підтримці Sun Microsystems.