Ви є тут

Міжнародний проект «KPI connecting people»


2007.11.01-05 Міжнародний проект «KPI connecting people»

1-5 листопада Студентська рада НТУУ «КПІ» разом з адміністрацією вузу вперше провели масштабний міжнародний проект «KPI connecting people» («КПІ єднає друзів»). Ця подія передбачала поглиблення та розширення зв’язків зі студентськими організаціями та вузами з інших країн. Ми поспілкувалися з керівником міжнародного відділу Студентської ради НТУУ «КПІ» Валерією Мельник. Вона розповіла подробиці та підсумувала результати цього заходу.

Студентська рада розіслала запрошення вузам-партнерам НТУУ «КПІ» та найбільшим студентським організаціям Європи взяти участь у проекті «KPI connecting people». На цю пропозицію відгукнулись представники Литви, Туреччини, Німеччини, Молдови, Сербії, Азербайджану та Білорусі. Гості почали з’їжджатися ще з 29 жовтня. А вже 1 листопада відбулося урочисте відкриття форуму.

Перший та другий дні виявилися дуже насиченими і плідними. Учасники проекту представляли студентські організації своїх вузів, ділились досвідом, висловлювали нові ідеї щодо розширення та поглиблення співпраці між студентами різних країн. Щоб захід не був надто офіційним, Студентська рада НТУУ «КПІ» підготувала різні «корпоративні ігри», метою яких було ближче знайомство між усіма членами форуму та створення невимушеної дружньої атмосфери. Учасники відповідали на різні запитання, що стосувалися не лише самоврядування в їхніх вузах, але й їхніх смаків, захоплень, хобі – таким чином кожен розкривався не лише як представник певного вузу, але й як цікава особистість.

3 листопада на форумі проводились дебати, темою яких стали питання «Створення єдиного міжнародного студентського простору» та «Екологія думки». На перших дебатах, окрім учасників форуму, був присутній віце-президент Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Дебатна академія» А.В. Москаленко. Дискусія проходила в ігровій формі: студенти ділилися на дві команди: коаліцію та опозицію (такий собі міні-парламент), обговорюючи всі плюси та мінуси створення такого формату об’єднання між представниками студентських рад світу. Після чого підписали угоду між країнами-учасниками форуму.

«Екологія думки» виявилась не такою «політичною» темою обговорення, як попередня, проте не менш цікавою. Мова йшла про «якість» думок, вплив підсвідомості на дійсність. Простими словами, все, що з нами відбувається, – результат того, про що ми думаємо. Студенти ділились досвідом, як навчитися позитивно мислити та «не забруднювати» думки негативом.

Окрім офіційної частини форуму, організатори «KPI connecting people» приготували гостям чимало сюрпризів: веселі конкурси в клубі «Барви», дискотеки, екскурсії по НТУУ «КПІ» та Києву, знайомство з життям капеішників…

Валерія дуже задоволена результатами форуму. За її словами, не менш задоволеними були й гості. Їх приголомшила увага з боку організаторів та насиченість програми форуму. Звичайно ж, були вони в захваті і від столиці (а хлопці також і від українських дівчат).

Цей захід було проведено вперше, і його результати є дуже важливими для розвитку самоврядування в Україні та в нашому вузі зокрема. Перш за все, Студентська рада НТУУ «КПІ» розширила контакти зі світовими студентськими організаціями різних держав. Також протягом проведення «KPI connecting people» відбувся обмін досвідом у сфері студентського самоврядування. Все це сприяло створенню позитивного іміджу Студентській раді НТУУ «КПІ» та налагодженню міжнародних зв’язків.

Nov 26, 2007 || Автор: Майя Заховайко

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій