Ви є тут

Відкрито новий клас для підготовки фахівців по роботі з рішеннями SAP7 листопада в ІПСА в відбулося урочисте відкриття класу для підготовки фахівців по роботі з рішеннями SAP. Це сталося завдяки співробітництву нашого університету з компаніями SAP Ukraine, корпорації Інком та підтримці Sun Microsystems.

В урочистостях взяли участь, виступили і відповіли на запитання журналістів ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України М.З.Згуровський, управляючий директор SAP в Україні О.Мельников, директор програми «Університетський Альянс» у Європі, Близькому Сході, Африці й Азії пан Х.Шрайдер, директор програми «Університетський Альянс” у регіоні СНД, Скандинавії і Балтійських держав пан В.Таратухін, глава представництва Sun Microsystems в Україні пані О.Румеліоті, віце-президент з інновацій корпорації Інком пан С.Маглюй.

SAP – провідна компанія світу з розробки програмних рішень для управління бізнесом. Програмне забезпечення SAP застосовують понад 43400 компаній у більш ніж 120 країнах світу, в тому числі більше 80 в Україні. Свого часу компанія започаткувала програму партнерства з ВНЗ «Університетський Альянс» (SAP University Alliance Program), яка офіційно стартувала в країнах СНД у грудні 2004 року і в якій на сьогодні беруть участь понад 20 ВНЗ з країн СНД. НТУУ «КПІ» – перший український ВНЗ, що приєднався до цієї програми.

Навчальний клас, що відкрився в ННК “ІПСА” розрахований на 16 робочих місць і побудований на базі устаткування Sun Microsystems.

Навчальна програма підготовки фахівців по роботі з рішеннями SAP передбачає великий курс на 2 семестри з чотирьох дисциплін: «Інформаційний менеджмент і архітектура інформаційних систем (ERP)», «Технічні основи й інструментальні засоби системи SAP», «Моделювання й автоматизація бізнес-процесів» і «Керування проектами». Крім того, до програми входить виробнича практика, перепідготовка викладачів з метою вивчення інноваційних технологій, а також реалізація різних міжнародних проектів. Навчальна програма спеціалізації розроблена спільно фахівцями корпорації Інком і викладачами кафедри математичних методів системного аналізу ННК «ІПСА».

Таким чином, у 2009 році 15 кращих із кращих студентів одержать диплом магістра за спеціалізацією «Системний аналіз і управління».

Nov 26, 2007 || Автор: Інф. “КП”

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій