Дівчата найкращої групи

По-перше, повідомляємо, що в нашій групі дівчат удвічі більше, ніж хлопців – це явище має як позитив, так і негатив. Наші дівчата у процесі навчання розділились (умовно) на певні групки за смаками. Та спільною рисою для всіх них є прагнення навчатися – точніше самовдосконалюватись.

Жіночий день

8 Березня – одне із найулюбленіших нами свят. Протягом багатьох років свято, що оспівує жінку, її красу, ніжність та любов, дещо змінювалося і трансформувалось у різні суспільно-політичні форми.

Журналістка, спортсменка і просто красуня

Її ім’я постійно з’являлося на шпальтах нашої газети. Завдяки цій кореспондентці читачі “Київського політехніка” останні три роки дізнавалися про спортивне життя НТУУ “КПІ”.

У відділі кадрів

Один із головних напрямків багатогранної діяльності нашого університету пов’язаний із чіткою та налагодженою діяльністю відділу кадрів.

Жiнки у студмiстечку

В Україні з давніх-давен заведено шанувати і цінувати жінку-матір, жінку-трудівницю. Адже в нашій країні жінка – берегиня, втілення досконалості, любові й турботливості.

Королева КПI 2005 Олена Кірієнко

Слово “королева” зазвичай асоціюється з поважністю й недосяжністю. Мантія, карета, палац з почесною вартою… У королев КПІ всього цього немає. Зате вони – найвродливіші й найталановитіші дівчата нашого університету.

Віра не втрачає надії

Переважна більшість дипломних проектів, що їх виконують політехніки, має прикладну спрямованість, затребувана виробництвом та іншими сферами життя.

Віра Аршан, випускниця кафедри лазерної технології, конструювання машин та матеріалознавства (ЛТКМ), опановувала в університеті лазерні технології. І одного дня, коли безпосередньо зіткнулася з безсиллям вітчизняної медицини, задалася питанням: чи можна набуті знання використати, приміром, для лікування людей від інфекційних хвороб чи навіть раку.

Гордiсть IЕЕ

Олена Можаровська – стипендіатка Верховної Ради. Магістр 5-го курсу ІЕЕ вчиться на “нежіночій” спеціальності “Електромеханічне обладнання енергоємних виробництв”, та їй це подобається.