Центр авіаційних і космічних систем

З 01 липня 2018 року відповідно НАКАЗУ № 7-9 від 08.02. 2018 Про внесення змін до організаційної структури КПІ ім. Ігоря Сікорського (реорганізацію Факультету авіаційних і космічних систем, кафедр ММІ, ФЕА та наукових підрозділів) Факультет авіаційних і космічних систем реорганізується в Центр авіаційних і космічних систем.
Центр авіаційних і космічних систем входить до складу ММІ.

На засіданні Вченої ради: 04.06.2018

Було розглянуто питання про зміни в структурі університету, а саме найменування кафедр, що створюються у складі механіко-машинобудівного інституту в результаті реорганізації факультету авіаційних і космічних систем.

Стажування китайських фахівців

У період з 23 вересня по 20 жовтня 2017 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського перебувала делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co., Ltd та AEROENGINECORPORАTION OF CHINA (Китайська Народна Республіка).

Студент ФАКС Святослав Федорченко – переможець фахової олімпіади

Відому істину "хто хоче вчитися – знаходить можливості, хто не хоче – шукає відмовки" ще раз підтвердила розмова з шестикурсником ФАКС Святославом Федорченком – переможцем Всеукраїнської олімпіади зі спеціалізації "Авіаційна та ракетно-космічна галузь".

КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали керівники двох китайських університетів

22 і 23 червня КПІ імені Ігоря Сікорського відвідали представники двох китайських університетів. Візити було організовано в межах програми Форуму ректорів українських і китайських ВНЗ, який цими днями проходить у Києві..

Конференція учасників проекту ACTIVE

25 травня 2017 року в Національному політехнічному університеті Вірменії (м. Єреван) відбулася фінальна конференція учасників консорціуму проекту ACTIVE програми ERASMUS MUNDUS. Були заслухані та обговорені звіти головного координатора проекту – Варшавської політехніки – проф.

Майстер-класи за проектом NETCENG на ФАКС

Проект NETCENG – це проект технічної допомоги Європейського Союзу "Нова модель третього циклу в інженерній освіті у відповідності до Болонського процесу в Білорусі, Росії, Україні", що виконується з грудня 2013 р.

Малюнки Олександра Бєлухи

Третьокурсник ФАКС Олександр Бєлуха – людина неординарна, наділена творчими здібностями. З дитинства любив малювати, але "до художніх шкіл не ходив" (з його слів).  На цього­річному конкурсі "Таланти КПІ" він посів перше місце в номінації "Графіка".

Візит фахівців ФАКС до Китаю

На запрошення партнера нашого університету – Пекінської консалтингової компанії ВМС, у період з 11 по 21 січня делегація на чолі з деканом ФАКС професором О.В.Збруцьким відвідала Китайську Народну Республіку.

Підписка на ФАКС