На запрошення партнера нашого університету – Пекінської консалтингової компанії ВМС,  у період з 11 по 21 січня делегація на чолі з деканом ФАКС професором О.В.Збруцьким відвідала Китайську Народну Республіку. До складу делегації входили фахівці кафедри ПСКЛА доцент, к.т.н. М.Г. Черняк, доцент, к.т.н. О.М.Бондаренко, провідний інженер, координатор міжнародних проектів ФАКС Л.В. Стецюк. Співробітники ФАКС у Пекіні і Хох-Хохоте зустрілися з представниками трьох інститутів: Inner Mongolia Dynamic and Mechanical Institute, Hunan Aerospace Mechanic and Specials Research Institute, Kuian Mechanic Research Institute. У ході зустрічей обговорено можливі напрями співпраці в науково-технічних питаннях, досягнуто домовленостей про подальші консультації з цих питань.

Члени делегації надали презентаційну інформацію про НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" та, зокрема, про свій факультет.

З усіма організаціями-учасниками зустрічі обговорювалися також питання стажувань китайських спеціалістів в КПІ ім. Ігоря Сікорського відповідно до отриманої нашим університетом Ліцензії Управління КНР у справах іноземних спеціалістів, створення спільних навчальних і дослідницьких лабораторій та кабінетів.

Л.В. Стецюк, провідний інженер каф. ТМ, координатор міжнародних проектів ФАКС