В КПІ ім. Ігоря Сікорського підтримуються важливі традиції співпраці зі світовими та регіональними міжнародними організаціями – ООН, ПРООН, ЮНЕСКО, ЮНІДО, ВОІВ, ЄК, НАТО, УНТЦ, BSUN, CODATA, ICSU.
Прогалини антикризового управління територіальних громад і необізнаність населення про дії у кризових і надзвичайних ситуаціях — висновки команд науковців ФММ і факультету інженерії менеджменту Познанської політехніки.
Глобальний світовий порядок, безпекові виклики, відносини України та НАТО, досвід США у побудові системи оборони й веденні війни.
Виступати перед студентами для директора Об'єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE) Марта Ноорма, який відвідав КПІ 8 лютого, – справа звична.
25-27 вересня в КПІ ім.Ігоря Сікорського на базі Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О.Патона за фінансової підтримки програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» пройшов міжнародний науковий семінар «Functional Spintronic Nanomaterials for Radiation Detection and
Україна офіційно приєдналася до Об’єднаного центру передових технологій з кібероборони НАТО (CCDCOE). Біля штаб-квартири Центру в Таллінні урочисто підняли Державний прапор України.
Знайомтеся, Вікторія Кім – студентка групи ЛН-01 кафедри теорії, практики та перекладу німецької мови. Вона виборола золото в конкурсі студентських робіт, що його проводив Центр міжнародної безпеки за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні.
10 молодих науковців і студентів інженерно-фізичного факультету КПІ узяли участь у міжнародному п'ятиденному семінарі фізиків-матеріалознавців, чи, точніше, – в освітньому проєкті "Advanced Training Course "Spintronics Radar Detectors"
Змагання "TIDE Hackathon 2019" проходили з 25 лютого по 1 березня у Варшаві (Польща).
На 15-му засіданні Спільної робочої групи Україна – НАТО зі співробітництва з питань науки та довкілля, що відбулося на початку липня в Києві, було продемонстровано робочий прототип 3D-міношукача, аналогів якому немає у світі.
Професор РТФ В.Найденко у партнерстві з професором канадського Університету МакМастер Н.Ніколовою отримали грант НАТО за програмою "Наука заради миру і безпеки" на розробку прототипу компактної портативної системи попередження і протидії при виявленні на тілі особи прихованої зброї.
Науково-навчальний комплекс "ІПСА" – потужний осередок науково-технічної та освітньої діяльності в галузі прикладного системного аналізу, новітніх інформаційних технологій та комп'ютерних наук.
25 квітня 2012 р. із зали засідань Вченої ради відбувся телеміст із Штаб-квартирою НАТО. У його роботі з української сторони взяли участь провідні науковці Київської політехніки, представники адміністрації, зокрема проф. Б.А.Циганок – керівник управління міжнародних зв'язків, проф.