25-27 вересня в КПІ ім.Ігоря Сікорського на базі Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О.Патона за фінансової підтримки програми НАТО «Наука заради миру і безпеки» пройшов міжнародний науковий семінар «Functional Spintronic Nanomaterials for Radiation Detection and Energy Harvesting».

За програмою семінару відбулися доповіді відомих вчених у галузі спінтроніки та фізики магнітних матеріалів із Німеччини, України, Австрії, Бельгії, Туреччини, Іспанії, Франції, Португалії, Великої Британії та США.

Співкерівники семінару – професор Буркард Хіллербрандс (Рейнсько-Пфальцський технічний університет Кайзерслаутерна-Ландау, ФРН) та д-р фіз.-мат. наук Ігор Владимирський (КПІ ім. Ігоря Сікорського).

Детальна інформація щодо семінару, спікерів та доповідей представлено на сайті заходу