Музеї

Музеї Києва

У столиці працюють кілька десятків музеїв. Технічні, художні, історичні, літературні, природничі. Кожен шанувальник пам’яток історії та культури може обрати заклад на свій смак. Зверніть увагу, що майже всі вони періодично запрошують оглянути експозиції безкоштовно у дні відкритих дверей.

Кабінет-музей художнього литва в НН ІМЗ ім. Є.О.Патона та його творець

Державний політехнічний музей при КПІ ім. Ігоря Сікорського відомий далеко за межами університету. Менше людей бували в дуже цікавому Методичному кабінеті-музеї художнього литва Навчально-наукового інституту матеріалознавства та зварювання імені Є.О.Патона КПІ.

75 років тому в небо піднявся перший літак Ан-2

У Державному політехнічному музеї імені Бориса Патона у відділі авіації та космонавтики з ініціативи Сергія Івановича Грачова відкрито тимчасову виставку «75 років тому в небо піднявся перший літак Ан-2».

КПІ – Відкритий космос – КПІ

Завершилася робота міжнародної виставки "Відкритий космос", яка впродовж року проходила в Литовській Республіці. На запрошення Етнокосмологічного музею Литовської Республіки участь у ній взяв і Державний політехнічний музей ім. Бориса Патона при КПI iм. Iгоря Сiкорського (ДПМ).

Міжнародний день музеїв

Міжнародний день музеїв відзначають у всьому світі 18 травня.

Ще з 1902 по 1924 рік у складі КПІ працював Інженерний музей, який відіграв важливу роль у підготуванні інженерних кадрів.

Екскурсія до Музею науки

Під час новорічно-різдвяних свят кожен чекає на диво та подарунки. Подарунком для вихованців відділення хімії та біології Київської Малої академії наук учнівської молоді (КМАНУМ) стало відвідування наприкінці грудня 2020 року дивовижного державного Музею науки.

Музеї ЗВО набули законного статусу

Нещодавно Верховна Рада України прийняла Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення діяльності музеїв закладів вищої освіти".

Велети світової авіації в КПІ

Історія КПІ ім. І. Сікорського тісно переплетена з історією української авіації. Адже чимало випускників університету стали провідними інженерами й винахідниками повітряних суден.

У гості до мецената

Вишукану будівлю блакитного кольору на розі вулиць Антоновича і Толстого в Києві помітно здалеку.