Лабіринт

Лабіринт – весна 2017

Можна вишукати багато епітетів: улюблений, довгоочікуваний, веселий, непередбачуваний, азартний, завзятий – і все це буде про нього – "Лабіринт". Так, знову на березі  Київського моря, на чудовій базі " Політехнік", 20–21 травня відбувся весняний сезон спортивно-інтелектуальної гри "Лабіринт".

Лабіринт – весна 2016

Щороку, навесні та восени, студмістечко НТУУ "КПІ" проводить спортивно-туристичну гру "Лабіринт", яку з нетерпінням чекають студенти. І ця весна не стала винятком. 13–15 травня на базу СОТ "Політехнік", де проводилися змагання, з'їхалось 18 команд, що налічували 180 учасників.

Лабіринт 2015. Осінь

Кавун. Латинські божества. Багнюка. Студенти. "Політехнік". Що об'єднує ці слова? Звичайно, "Лабіринт". Туристична гра "Лабіринт" стала для КПІ вже традиційною. "Лабіринт 2015. Осінь" 2–4 жовтня уже вкотре зібрав студентів НТУУ "КПІ" на базі СОТ "Полі­технік".

Єднає “Лабіринт”

Адреналін, бажання перемоги – ці почуття переповнювали студентських профспілкових активістів – учасників спортивно-інтелектуальної гри "Лабіринт". Традиційно захід пройшов 30 травня – 1 червня 2014 р.

Весна. Студенти. Лабіринт 2014

Весна. Студенти. Політехнік. Що поєднує ці слова? Звичайно, "Лабіринт". Туристична гра "Лабіринт" стала для КПІ уже традиційною. Це очікуваний захід для багатьох поціновувачів спорту, туризму та здорового відпочинку. Цьогорічний "Лабіринт-2014. Весна" не став винятком.

Студенти. Осінь. Лабіринт... [2013]

Ці поняття якнайкраще поєднуються між собою, коли ми говоримо про туристичні змагання, що стали традиційними для КПІшників. «Лабіринт 2013. Осінь» 11–13 жовтня уже вкотре зібрав студентів НТУУ «КПІ» на базі СОТ «Політехнік».

Весняні змагання "Лабіринт" 2013

Весняні змагання "Лабіринт", на які з нетерпінням чекали політехніки, відбулися 25–27 травня на базі СОТ "Політехнік". Ініціатором та головним організатором турніру є студмістечко НТУУ "КПІ" за підтримки профкому студентів.

Лабіринт-2012 у "Політехніку"

Змагання зі спортивного туризму "Лабіринт-Весна-2012" відбулися 27-29 квітня в рамках "Естафети здоров'я" на території бази відпочинку "Політехнік". Цей захід з 2005 р. щосеместру збирає найбільш активних студентів КПІ, а останніми роками – і представників міських ВНЗ.

«Лабіринт» твоєї мрії. Підсумки спортивно-туристичного заходу «Лабіринт» за 2010

Уже кілька років поспіль наша газета розповідає про проведення та підсумки спортивно-туристичного заходу «Лабіринт». Порівнюючі статті, можна прослідкувати, як зростав «Лабіринт» якісно та кількісно, і ось настав момент, коли від цієї гри «відбрунькувались» нові. Однак про все по порядку.