Кавун. Латинські божества. Багнюка. Студенти. "Політехнік". Що об'єднує ці слова? Звичайно, "Лабіринт". Туристична гра "Лабіринт" стала для КПІ вже традиційною. "Лабіринт 2015. Осінь" 2–4 жовтня уже вкотре зібрав студентів НТУУ "КПІ" на базі СОТ "Полі­технік". Це очікуваний захід для багатьох поціновувачів спорту, туризму та активного відпочинку.

Цієї осені на учасників чекали нові сюрпризи. Найбільше цікавості викликав кавун. І звісно ж, кожна команда обрала якомога більший. Ніхто й уявити не міг, що цей плід (власне, за наукою це – ягода) стане повноцінним учасником команди під час "Нічної гри". Вона викликала найбільше захоплення та азарт, а її учасники випробовувались майже як морські котики. Гра складалась з 11 етапів, всі етапи були пов'язані легендою. За нею, в кожної з команд є можливість врятувати світ, але є боги, які будуть намагатись перешкодити їм. А щоб перемогти їх, учасники мусять назвати кожного по імені (у команд були списки з іменами) й пройти етап. А кавун – це як офіра для бога, який чекає їх на фініші. Змагання проходили в майже екстремальних умовах, але ні суцільна темрява, ні холод, ні навіть багнюка не зупинили учасників.

Удень на команди чекали майстер-класи. Студенти мали можливість отримати або закріпити свої знання з таких спеціалізацій, як медицина, робота з мотузками, орієнтування на воді та ін. Надзвичайне зацікавлення викликали майстер-класи з володіння зброєю (автомат, гвинтівка, пістолет, гранатомет) від хлопців, що повернулись із АТО. Тут кожен охочий міг не тільки подивитись, але й спробувати, як ця зброя працює. Учасникам довелося продемонструвати вміння та навички спортивного туризму, фізичної підготовки та вміння концентруватися. Погода не підвела, тож умови були максимально сприятливими.

Вечір суботи учасники провели в дружньому колі біля вогнища, де поряд на галявині із запалених свічок було викладено символ нашої Батьківщини – тризуб. Своєю присутністю нас радували постійні команди-учасниці, а також долучилося багато новачків, які, сподіваємося, завітають ще не раз. Студенти були налаштовані позитивно. Веселий сміх та пісні під гітару розносились усім лісом. Ну а переможцями цього року стала команда "Пікачу" гурт. № 16.

База відпочинку СОТ "Політехнік" вкотре зібрала молодь, яка полюбляє активний відпочинок на березі Київського моря. "Лабіринт" дає можливість випробувати себе і дізнатися більше про себе та про свої можливості. Не слід забувати, що це командна гра, яка вчить підтримувати та допомагати одне одному. "Лабі­ринт" – це гарний настрій, драйв і море неймовірних відчуттів.

Додому команди повертались з приємними спогадами та новими друзями.

За інф. студмістечка КПІ

Дата події