Лабіринт – весна 2016

Щороку, навесні та восени, студмістечко НТУУ "КПІ" проводить спортивно-туристичну гру "Лабіринт", яку з нетерпінням чекають студенти. І ця весна не стала винятком. 13–15 травня на базу СОТ "Політехнік", де проводилися змагання, з'їхалось 18 команд, що налічували 180 учасників. Серед них не  тільки студенти КПІ, а й гості – команда спортивно-військово-патріотичного клубу "Боривітер" та команда від Науко­вого товариства студентів та аспірантів НТУУ "КПІ".

Розміщувались у наметах. Кожна команда мала облаштувати табір, придумати назву, підготувати прапор та презентацію команди.

Програма була непередбачуваною та насиченою. Екстремальна й цікава нічна гра, де учасники відчули себе справжніми жителями лісу і змогли виявити навички в орієнтуванні, знанні туристичних азів, показати свою фізичну під­готовку та вміння працювати в команді. Сюр­призом став перехід через "Озеро мовчання" з цілющою джерельною водою та  "лікувальні" грязьові процедури на етапі "болото".

Удень на учасників чекали майстер-класи з надання першої медичної допомоги, азів самозахисту, в'язання вузлів, управління катамаранами та байдарками, які проводили кращі інструктори сфери туризму.

Переможцями змагань стали: І місце – команда "Покемони", ІІ місцекоманди "Перша сесія" та "Капітошки", ІІІ місце – команда "Чорний пістолет".

Учасники отримали чудові призи від цього­річних спонсорів фірми Sky park, магазину туристичного спорядження Gorgany, компанії Alfa Graviti. А головний приз від повітроплавного товариства "Монголь Ф'єр" – політ на повітряній кулі – виборов кращий капітан "Лабіринту – весна 2016" Олександр Мазур.

І, звичайно, природа, цікаві співрозмовники та друзі, вогнище, чудова професійна організація від туристичного клубу "Скіф" зробили цей захід незабутнім.

Тож наступного разу з нетерпінням чекаємо екстремалів на нові випробування.

Інф. студмістечка