Весняні змагання "Лабіринт" 2013

Весняні змагання "Лабіринт", на які з нетерпінням чекали політехніки, відбулися 25–27 травня на базі СОТ "Політехнік". Ініціатором та головним організатором турніру є студмістечко НТУУ "КПІ" за підтримки профкому студентів. Цього разу помірятися силами зібралися 19 команд з різних факультетів. Загалом захід зібрав близько 200 учасників та став одним з наймасовіших серед подібних змагань.

Та приїхати до "Політехніка" – це лише півсправи. Головне – виявити відповідні навички та уміння. Приміром, вправно облаштувати табір, адже умови проживання під час змагань наближені до польових. Розбити намети, установити прапори – непроста справа. Уже в перший вечір на учасників чекали випробування – квест на орієнтування та цікава гра в нічному лісі.

Традиційними стали туристичні переправи: павутина, метелик, паралельна, ліани, естакада. Як і в попередні роки, провели водні змагання – командні естафети на водних катамаранах. Також учасники складали невеликий іспит з медицини. До речі, суворі судді могли накласти і штрафні санкції за недобросовісний підхід до змагань. Після туристичних перегонів команди виборювали перемогу у спортивних поєдинках – футболі та волейболі, "зароблені" перемоги йшли в загальний командний залік та могли суттєво вплинути на фінальний результат.

У підсумку визначили переможців: I місце – команда УМКА (ММІ – 20-й гуртожиток), II – команда студради студмістечка, III – РПЗ ("Релейные полузащитники", 18-й гуртожиток).

Приємно, що "Лабіринт" збирає не просто суперників у змаганнях, а справжніх друзів. Три дні на природі, в колі однодумців, з вечірніми посиденьками біля багаття під звуки гітар – що може бути кращим для студента перед початком навчального штурму – сесії. Дехто приїздить сюди не вперше, має певний досвід та передає його новим поколінням студентів, які, сподіваємося, будуть любити "Лабіринт" так, як люблять його всі, хто причетний до нього вже понад 8 років.

Інф. студмістечка НТУУ "КПІ"