Весна. Студенти. Лабіринт 2014

Весна. Студенти. Політехнік. Що поєднує ці слова? Звичайно, "Лабіринт". Туристична гра "Лабіринт" стала для КПІ уже традиційною. Це очікуваний захід для багатьох поціновувачів спорту, туризму та здорового відпочинку. Цьогорічний "Лабіринт-2014. Весна" не став винятком. На базі СОТ "Політехнік" зібралися 11 команд, які змагалися протягом трьох днів. Багато нових та цікавих випробовувань підготували організатори. Сміливих та натхненних учасників не зупинили ні прогноз погоди, ні дух суперництва!

"Лабіринт" збирає друзів біля вогнища на березі Київського моря вже довгі роки. Сюди приїздять постійні команди-учасниці, а також долучається багато новачків. Це один з тих проектів, де можна випробувати себе і дізнатися все про своїх друзів, тому що гра вчить підтримувати та допомагати, перемагати в команді.

"Лабіринт" має декілька етапів змагань. Новинкою став "Нічний квест". Це був вечір п'ятниці, учасники влаштували невелике знайомство з командами, вогнище та пісні під гітару. Студенти були налаштовані позитивно та патріотично, перед початком змагань виконали Гімн України. Погода не підвела і створила максимально сприятливі умови для гри. Одним із випробовувань була переправа через озеро з багнюкою. Також були етапи, де команди вправлялися з розведення вогнища, виявляли майстерність та вміння в наданні медичної допомоги, нічному орієнтуванні.

Другий день змагань проходив в інтенсивному режимі. Відбулися водні перегони на байдарках, змагання зі стрільби. Традиційним є етап мотузкових переправ ("Тролейбус" "Метелик" та ін.), тут учасникам довелося продемонструвати вміння та навички спортивного туризму, фізичної підготовки, вміння концентруватися та балансувати. На "Лабіринті" було впроваджено капітанські змагання. Це один з моментів, коли проявляються лідерські якості, вміння організувати команду та привести її до перемоги. Конкурси були дещо жартівливими: кидання яєць на відстань, смуга перешкод.

У вільний час студенти грали у футбол та волейбол, співали під гітару та обмінювалися враженнями. Закінчували день розвагами – дискотекою на пляжі! Можна було б танцювати до ранку, але злива скоригувала плани. Та їй не вдалося зіпсувати загального настрою веселощів і позитиву, оскільки "Лабіринт" – це море гарного настрою, драйву та неймовірних відчуттів.

 Змагання завершено, час підводити підсумки та оголошувати переможців. У "Нічному квесті" перемогу отримала команда "Ла-ла-ла" (1-й гуртожиток). У загальному рейтингу за підсумками всіх змагань: I місце – 10-й гуртожиток, II та III відповідно зайняли команди 1-го гуртожитку "Ла-ла-ла" та "Old school".

 "Лабіринт" уже багато років є ініціативою студмістечка НТУУ "КПІ". Проводиться за активної підтримки дирекції студмістечка, туристичного клубу "Скіф" та Київського міського центру соціальних служб для молоді.

Інф. дирекції студмістечка