Територіальне розміщення університету

Кампус КПІ ім.Ігоря Сікорського займає територію близько 120 гектарів, на якій органічно поєднані умови для навчання, занять спортом, культурного, наукового та інтелектуального розвитку, відпочинку та занять особистими захопленнями всього колективу.

🎥 У цьому будинку жив Євген Оскарович Патон

У день 154-ї річниці від дня народження видатного українського вченого Євгена Оскаровича Патона на вході до будинку, де він мешкав, було відкрито меморіальну дошку. Будинок цей стоїть на території КПІ, й родина Патонів прожила в ньому понад 30 років.

Еліо Саля. Італієць у КПІ

Запрошувати іноземних умільців до України – традиція давня. Зокрема, найвідомішими італійськими митцями у Києві стали флорентієць Франческо Бартоломео Растреллі у XVIII ст. (Андріївська церква, Маріїнський палац) та римлянин Вінченцо Беретті із сином у XIX ст. (червоний і жовтий корпуси університету, Інститут шляхетних дівчат, анатомічний театр, Володимирський собор). Не оминули вихідці з Апеннін і КПІ.

🎥 У Міжнародний день математики в КПІ відкрили меморіальну дошку великому  українському математику

Зовсім нещодавно на історичному житловому будинку №5, що є невід'ємною частиною кампусу КПІ, було відкрито меморіальну дошку на честь його славнозвісного мешканця – видатного українського вченого та інженера Євгена Оскаровича Патона.

У КПІ відкрито перше в Україні "розумне укриття"

"Унікальне" та "перше в Україні" – такі визначення найчастіше лунали 25 січня від учасників відкриття в університетській Науково-технічній бібліотеці ім. Г.І.Денисенка багатофункціонального укриття smart shelter CLUST SPACE для студентів, викладачів і співробітників КПІ.

У КПІ відкрили перше в Україні смартукриття для студентів CLUST SPACE

25 січня в Центральній бібліотеці КПІ ім. І. Сікорського відбулося офіційне відкриття smart shelter CLUST SPACE — першого в Україні багатофункціонального укриття для студентів. Захід відбувся за участі представників держави, освіти, бізнесу та громадських ініціатив.

Об'єкти культурної спадщини на території КПІ

Об'єкти культурної спадщини – це різноманітні пам'ятки минулих епох, що представляють особливу культурну цінність для сучасного і майбутніх поколінь. Даний статус означає, що об'єкт з боку держави підлягає особливому захисту, спрямованому на збереження автентичності.

Хімічний корпус. Історія #12

Місце, де народжувалися унікальні наукові відкриття, лабораторії, що зберегли більш як вікову історію, вчені, відомі усьому світові.

Новий випуск «Легенди КПІ» прочинить завісу таємниць найзагадковішого корпусу нашого Гоґвортсу.

Меморіальна дошка професору Валентинові Чермалиху

Урочистості з нагоди відкриття меморіальної дошки на увічнення пам'яті доктора технічних наук, заслуженого діяча науки і техніки України, академіка Академії інженерних наук України, заслуженого професора КПІ ім.Ігоря Сікорського, багаторічного завідувача кафедри автоматизації гірничої промисловості КПІ Валентина Михайловича Чермалиха відбулися 7 листопада в Навчально-науковому інституті енергозбереження та енергоменеджменту (НН ІЕЕ).

Підписка на Кампус університету