В університеті діятиме комфортне інтеграційне середовище для різних груп і спільнот, де можна буде працювати з психологічним відновленням українців, постраждалих від воєнних дій, обговорювати чутливі теми, пов’язані з ментальним здоров’ям, навчатися справлятися з психотравмами, проводити просвітницькі заходи.
❤️
Вкрай важливий нині соціальний проєкт ініціювала команда досвідчених професіоналів:
📌 Факультет соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського;
📌 Навчально-інноваційний центр протезування та реабілітації ІПО КПІ ім. Ігоря Сікорського;
📌 Благодійний фонд КOLO.
«Це такий інтеграційний майданчик, просвітницький насамперед, що об’єднуватиме представників різних груп: студентства, викладачів, волонтерів, ветеранів. Місце, де можна почути їхні голоси, поговорити про потреби й віднайти можливості їх підтримати. А ще це простір для здобуття професійного досвіду майбутніх фахівців, які працюватимуть у сфері психології та соціальної роботи», — Марія Котвіцька, в. о. керівниці напряму «Люди і суспільство» БФ «Коло».
Уже відбувся перший захід у межах «Інклюзивного лекторію», що був присвячений психотравмам, ресурсним можливостям їх подолання та шляхам розвитку психологічної стійкості.
«Інклюзивний лекторій — це тільки перший крок до інформування і популяризації інклюзії та безбар’єрності в нашому університеті. Ми хочемо масштабувати його на якомога ширше коло студентів, а також науково-педагогічних працівників, які теж потребують психологічної підтримки», — Наталія Семінська, директорка Навчально-інноваційного центру протезування та реабілітації ІПО КПІ.
Надалі організатори планують збільшити кількість відкритих тренінгів і лекцій, розширити коло учасників, залучати якнайбільше експертів і представників влади, щоб разом робити життя українців інклюзивним і безбар’єрним.