Інклюзивне навчання

Підтримка навчання у вищих навчальних закладах студентів з особливими освітніми потребами існує в усіх розвинених країнах світу. Відповідно до міжнародних норм та стандартів, КПІ ім.Ігоря Сікорського прагне забезпечити рівність доступу до навчання усіх студентів з особливими освітніми потребами, що є частиною місії нашого Університету.

Сьогодні в КПІ ім.Ігоря Сікорського студенти з особливими освітніми потребами мають можливість всебічного професійного, інтелектуального, соціального та творчого розвитку особистості, отримуючи всебічну підтримку адміністрації, викладачів, а також допомогу психологів, медиків та соціальних працівників.

Благодійна допомога від партнерів із Баварії

4 квітня КПІ ім. Ігоря Сікорського відвідала делегація парламентської групи "Християнсько-соціальний союз" Баварського ландтагу (парламенту) під керівництвом її голови Клауса Холечека.

Інклюзія для ветеранів у КПІ

У Київській політехніці почала працювати програма «Освіта без обмежень», у межах якої встановлено пандуси, кнопки виклику персоналу та проєктуються спеціальні ліфти до укриттів.

Підписка на Інклюзія