Благодійність

Збір коштів для студента ІХФ

Інженерно-хімічний факультет разом з Профкомом КПІ продовжують допомагати студентам на фронті та організували збір коштів для студента ІХФ Кирила, який служить в Силах оборони України.

Скоро зима — і взвод Кирила потребує теплої амуніції, зокрема специфічної.

Митці ЦКМ допомагають армії

У Центрі культури та мистецтв провели благодійний концерт.

Творчі колективи КПІ зібралися на одній сцені заради спільної справи. Усі зібрані на концерті кошти підуть на потреби ЗСУ.

Профком КПІ розширює діяльність гуманітарного штабу

Окрім збирання речей, тепер ще й виготовлятимуть окопні свічки. Це такі собі мініобігрівачі, що можуть як надавати тепло впродовж майже чотирьох годин, так і розігрівати їжу. Для їх виготовлення потрібні консервні бляшанки (від кукурудзи, горошку, паштету тощо) та віск, парафін, залишки свічок.

Футбол на підтримку ЗСУ

В КПІ ім. Ігоря Сікорського впродовж останніх двох місяців пройшли три футбольних турніри на підтримку ЗСУ.

У цей непростий для нашої країни час більшість її громадян, які не захищають її зі зброєю в руках, намагаються допомагати нашим воїнам усім, чим можуть.

Благодійний ярмарок на користь студентів, які захищають Вітчизну

На благодійному ярмарку на користь студентів КПІ ім. Ігоря Сікорського, які нині захищають Батьківщину зі зброєю в руках, можна було придбати бейсболки та футболки, екосумки та офісні щоденники, блокноти та кухлі, значки та ручки – і все це з символікою КПІ.

У КПІ відбувся благодійний турнір з футзалу

У змаганнях взяли участь чотири команди: студентів КПІ, студентів — волонтерів тероборони, ветеранів КПІ й поліції. Збірна КПІ через війну грала не в повному складі, а тероборонці взагалі дебютували на турнірі.

Перемогла команда ветеранів КПІ.

Студенти-волонтери КПІ допомагають обладнувати притулок для тварин з Ірпеня та Бучі

Студенти-волонтери КПІ підтримують ініціативу порятунку тварин зі звільнених міст і сіл Київщини, де були бої.

Для собак і котів силами університету обладнали притулок. Тепер чотирилапих годують, лікують. Студенти-волонтери чергують біля тварин вдень і вночі.

Київські політехніки – війську України

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» перерахував на потреби Збройних Сил України 1 мільйон гривень. Кошти було скеровано на спеціальний рахунок у Національному банку України.

День Донора КПІ ім. Ігоря Сікорського

Спільно з підрозділами університету та студентським активом організовано та проведено День донора КПІ. 110 студентів, курсантів, викладачів та офіцерів здавали кров для Київського міського центру крові, Національного Інституту хірургії та трансплантологіїї ім. О.О.