Понад 20 років тому українські науковці – інженери, медики, фізики, біологи – під керівництвом академіка Б.Є. Патона розробили та впровадили технологію зварювання живих м'яких тканин.
З 4 по 10 жовтня цього року світ уже в тридцять четвертий раз відзначив Всесвітній тиждень космосу. Більш ніж у 80 країнах відбулися заходи, присвячені досягненням людства в освоєнні космосу, а також можливостям інтеграції космічних технологій в бізнес-проєкти.
З настанням ери космічних польотів інженери-конструктори захопилися ідеєю створення орбітальних космічних комплексів і навіть цілих поселень людей на навколоземній орбіті та на Місяці. Спочатку їх планувалося формувати шляхом стикування кораблів між собою.
Сьогодні у КПІ ім. Ігоря Сікорського урочисто вшанували пам'ять Євгена Патона – до 150-річчя з дня його народження. У покладанні квітів до пам'ятника Патона взяли участь представники Національної академії наук України, керівництво університету, викладачі та студенти.
Троє юнаків – професійних магістрів з ММІ: Богдан Тітаренко, Михайло Євтушенко та Леонід Яшкін пройшли навчання за програмою подвійного диплому та стали першими володарями документів про закінчення КПІ ім. Ігоря Сікорського і Познанської політехніки
Пропонуємо вашій увазі презентацію Бориса Євгеновича Патона "Сучасні дослідження та розробки ІЕЗ імені Є.О.Патона в галузі зварювання та споріднених технологій".
Серед проектів-переможців конкурсу стартапів "Sikorsky Challenge 2017" розробки найрізноманітнішого спрямування: від наносупутника та студентського автомобіля до медичної техніки.
З 26 листопада по 1 грудня 2017 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського перебувала делегація фахівців компанії "China Talent and Technology Co., Ltd" (Китайська Народна Республіка).
У період з 23 вересня по 20 жовтня 2017 р. в КПІ ім. Ігоря Сікорського перебувала делегація фахівців компанії China Talent and Technology Co., Ltd та AEROENGINECORPORАTION OF CHINA (Китайська Народна Республіка).