Ви є тут

ХТКСКафедра хімічної технології кераміки та скла (ХТКС), ХТФ

http://htks.kpi.ua

Адреса: вул. Борщагівська 122, к.412, 03056, Київ, Україна
Телефон: 38 044 204 98 82,
Електронна пошта: itm(at)kpi.uaЗбереження чистоти наших річок – першочергове завдання вчених-екологів

Проф.Б.Ю.Корнілович з магістрантками А.Бондаревою і О.Хоруженко у лабораторії

Одна з найболючіших проблем, що стоїть наразі перед людством і є важливою складовою сталого розвитку суспільства, – це захист навколишнього середовища.Особистість формується у студентські роки [Оксана Шиманська - іменний стипендіат ХТФ]

Фото. Шиманська Оксана

Студентські роки – важливий період формування особистості. Ця думка, звичайно, не нова, але вона відображає потребу студентів у пізнанні нового, самовдосконаленні, спілкуванні, досягненні обраної мети. Щоправда, саме з визначенням мети часто виникають проблеми.А скло таки вариться!

А скло таки вариться!

На початку вересня Асоціація підприємств скляної промисловості “Скло України” святкувала своє 10-річчя. У рамках урочистостей в Українському домі влаштували виставку виробів підприємств – членів Асоціації.Крупа Олексій Арсентійович. Вітаємо!

Крупа Олексій Арсентійович

Олексію Арсентійовичу Крупі – 75! Ювілейний день народження і 50-річчя плідної інженерно - технічної, науково - педагогічної і громадської діяльності святкує доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри хімічної технології кераміки та скла ХТФ О.А.Крупа.

x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій