ХТФ

Чи безпечно пити воду з крана?

У прямому ефірі «Сніданку з 1+1» кандидат технічних наук, старший викладач кафедри технології неорганічних речовин, водоочищення та загальної хімічної технології ХТФ КПІ Андрій Лапінський провів дослід на визначення жорсткості води з крана.

Всеукраїнський турнір юних хіміків на ХТФ

На хіміко-технологічному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського пройшов шостий Всеукраїнський турнір юних хіміків імені академіка В.В.Скопенка, присвячений 125-річчю заснування нашого університету. Організатор турніру – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

КПІшниця отримала президентську відзнаку

Випускниця кафедри хімічної технології кераміки і скла хіміко-технологічного факультету ХТФ КПІ 2009 року Ольга (Шмельова) Стратій отримала відзнаку Президента України "Золоте серце" за волонтерство.

Пам'яті Бориса Юрійовича Корніловича – колеги, вчителя і друга

орис Юрійович Корнілович – чл.-кор. НАН України, д.х.н., професор, завідувач кафедри хімічної технології кераміки та скла КПІ ім.Ігоря Сікорського (2005-2021), завідувач відділу екологічної хімії Інституту сорбції та проблем ендоекології НАН України (2008-2021), лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки 2017 р.

Прорив на ХТФ. Експерименти. Аспірантура. Михайло Котик. CAMPUS#57

🔬Чи можна «розмножити» золото в лабораторії? 🧪 Який зв’язок між електрохімією і 3D? ☠️ Чи небезпечні експерименти, котрі проводять на ХТФ? 📟 Який принтер може стати революційним? 🧰 Чому цього року зріс попит на вступ до аспірантури? 💰 Скільки аспіранти готові платити за навчання?

Пам’яті Анатолія Потайчука

Анатолій вступив до КПІ 2002 року, навчався на хіміко-технологічному факультеті.

Від початку широкомасштабного вторгнення пішов боронити Україну до лав ЗСУ. Загинув 27 червня в бою з російськими загарбниками на Харківщині. Без батька залишилися двоє дітей: хлопчик і дівчинка.

Памʼяті Олександра Кондратюка

Олександр заочно навчався в КПІ на хіміко-технологічному факультеті й отримав диплом бакалавра за напрямом «Хімічна технологія». 2016 року вступив на 1-й курс магістратури факультету біотехнології і біотехніки. З 2005-го працював у навчально-методичній лабораторії ФБТ.

Борис Лисін — засновник передової техніки в галузі будівництва і будівельних матеріалів

Цього дня, 4 серпня 1883 року, народився Борис Савелійович Лисін. Випускник КПІ, академік Академії наук України, доктор технічних наук, професор, уся діяльність якого тісно пов’язана з Київським політехом.