ХТФ

Телефон / факс: (044) 236-97-74
e-maіl: sec[at]xtf.kpi.ua

Студенти ХТФ – переможці Всеукраїнської олімпіади

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Хімічні технології неорганічних речовин". Вона проходила на базі ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет" (УДХТУ) у м. Дніпро в травні.

Дмитро Ущаповський. Викладач-дослідник навчає молоду зміну

Асистент кафедри технології електрохімічних виробництв ХТФ Дмитро Ущаповський став переможцем університетського конкурсу "Молодий викладач-дослідник 2018".

Зробила правильний вибір

Тетяна Хорошко

Студентка кафедри кібернетики хіміко-технологічних процесів Тетяна Хорошко у цьому навчальному році стала стипендіаткою Президента України.

Нагороди політехнікам в Солом'янській РДА

Зліва направо В.Прищепа, Є.Браславська, М.Шкуро, А.Куліш, С.Нещеретов

Урочистості з нагоди  Міжнародного дня студентів відбулися 6 листопада 2018 року в Солом'янській РДА.

Універсальний екологічно чистий утилізаційний комплекс

О.Є.Кулінченко, С.В.Плашихін та Є.В.Зеленін

Фіналістом конкурсу стартапів VII Фестивалю інноваційних проектів "Sikorsky Challenge" стала робота, виконана спільно трьома колективами: ТОВ "Цукоренергомонтаж", ТОВ "Зелений контакт" та кафедрою кібернетики хіміко-технологічних процесів ХТФ, що стосується утилізації органічних, побутових та інш

Призери II етапу всеукраїнської олімпіади з ХТФ

Іван Башмаков та Анастасія Воронова

Студенти КПІ ім. Ігоря Сікорського стали призерами II етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності "Хімічні технології неорганічних речовин", що відбулася на базі ДВНЗ "Український державний хіміко-технологічний університет" (м. Дніпро).

Збереження чистоти наших річок – першочергове завдання вчених-екологів

Проф.Б.Ю.Корнілович з магістрантками А.Бондаревою і О.Хоруженко у лабораторії

Одна з найболючіших проблем, що стоїть наразі перед людством і є важливою складовою сталого розвитку суспільства, – це захист навколишнього середовища.

Лауреати Державної премії – співробітники КПІ

2018.05.19 УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №138/2018  Про присудження Державних премій України в галузі науки і техніки 2017 року

Указом Президента №138/2018 присуджено Державні премії України в галузі науки і техніки 2017 року. Серед нагороджених – і співробітники КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Сторінки