Історія розвитку науки

Унікальна книга М.Фарадея

Видатний англійський учений Майкл Фарадей навчався лише у початковій школі, а перші уявлення про науку отримав з науково-популярних книг і лекцій.

XIII міжнародна молодіжна науково-практична конференція «Історія розвитку науки, техніки та освіти» за темою: Наука України як складова світової науки

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», фізико-математичний факультет, Центр досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України, Державний політехнічний музей при НТУУ "КПІ" в рамках Міжнародного молодіжного симпоз

Які бувають числа

Число є одним з найголовніших об'єктів математики, який використовується для підрахунку, вимірювання та для маркування.

Від Нобелівської до Абелівської премії - шлях у століття Н.Х.Абель

Майже два століття тому Французька академія наук започаткувала конкурси на розв'язання актуальних наукових проблем із присудженням переможцям значних грошових премій. У 1731 році Лондонське королівське товариство заснувало першу наукову нагороду - медаль Коплі.

Читайте Ейлера - він учитель усіх нас

Леонард Ейлер - найпродуктивніший математик в історії. Він писав свої наукові праці легко й невимушено, як досвідчений літератор пише листи друзям. Навіть повна втрата зору протягом останніх 17 років життя не стримувала його творчої активності.