Ще один пункт незламності в першому корпусі Київської політехніки створили співробітники Департаменту майнових і соціальних питань. Відтепер КПІшники під час вимкнення електроенергії можуть вільно навчатися, викладати й працювати.
Постановою Кабінету Міністрів України від 10 листопада ц.р. № 1206 до Державного реєстру наукових об'єктів, що становлять національне надбання, внесено Комплекс експериментальних стендів для досліджень і випробувань виробів космічної техніки КПІ ім. Ігоря Сікорського.
20 жовтня 2022 року компанія "Хуавей Україна" передала Національному технічному університету України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" новітнє мережеве обладнання для забезпечення покриттям Wi-Fi навчальних корпусів і гуртожитків.
19 серпня 2021 року компанія «Хуавей Україна» передала Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» новітнє обладнання для проведення наукових досліджень у сфері інформаційно-комунікаційних технологій і використання в освітніх цілях.
23 листопада в КПІ імені Ігоря Сікорського підписано угоду з Інститутом автоматики Академії наук провінції Шаньдун (Китайська Народна Республіка) про співпрацю щодо надання послуг з аналізу документації та консультування.
Провідний виробник джерел живлення, всесвітньо відома шведська компанія KraftPowercon передала в дар кафедрі технології електрохімічних виробництв (ТЕХВ) ХТФ випрямляч Flex Kraft (на фото).
Протягом чотирьох років “Київстар” підтримує людей з функціональними порушеннями в рамках соціальної ініціативи “Для людей, для країни!”. Напередодні Нового року фірма обладнала в ММІ спеціалізований комп’ютерний клас для студентів із проблемами слуху.
Телекомунікаційна мережа нашого вузу одна з найбільших у країні – і не тільки тому, що ми найбільший технічний навчальний заклад, а й тому, що постійно розвиваємо нові технології і пропонуємо нашим користувачам нові послуги.