Обладнання

«Хуавей Україна» передала новітнє мережеве обладнання КПІ ім. Ігоря Сікорського для освітніх цілей і наукових досліджень

19 серпня 2021 року компанія «Хуавей Україна» передала Національному технічному університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» новітнє обладнання для проведення наукових досліджень у сфері інформаційно-комунікаційних технологій і використання в освітніх цілях.

Угода з Інститутом автоматики Академії наук провінції Шаньдун

23 листопада в КПІ імені Ігоря Сікорського підписано угоду з Інститутом автоматики Академії наук провінції Шаньдун (Китайська Народна Республіка) про співпрацю щодо надання послуг з аналізу документації та консультування.

Цінний дарунок від компанії KraftPowercon

Провідний виробник джерел живлення, всесвітньо відома шведська компанія KraftPowercon передала в дар кафедрі технології електрохімічних виробництв (ТЕХВ) ХТФ випрямляч Flex Kraft (на фото).

Подарунок від “Київстар”

Протягом чотирьох років “Київстар” підтримує людей з функціональними порушеннями в рамках соціальної ініціативи “Для людей, для країни!”. Напередодні Нового року фірма обладнала в ММІ спеціалізований комп’ютерний клас для студентів із проблемами слуху.

Інформаційно-телекомунікаційні ресурси університету

Телекомунікаційна мережа нашого вузу одна з найбільших у країні – і не тільки тому, що ми найбільший технічний навчальний заклад, а й тому, що постійно розвиваємо нові технології і пропонуємо нашим користувачам нові послуги.

Програми Delcam застосовують у ММІ

Другий рік на кафедрі інструментального виробництва ММІ діє навчальний центр Delcam (директор – завідувач кафедри д.т.н., проф. Н.С.Равська).