You are here

Новини сайту ІФФ

Subscribe to Новини сайту ІФФ feed
Updated: 7 hours 3 min ago

Лекція "Сучасна практика використання ротаційних ножів..."

Tue, 10/12/2019 - 09:37
Джерело http://compnano.kpi.ua/uk/novini/660-lektsiia-suchasna-praktyka-vykorystannia-rotatsiinykh-nozhiv.html  

Perspektywy Women in Tech Summit 2019

Thu, 21/11/2019 - 18:49
12-14 листопада студентки, аспірантки та випускниці ІФФ відвідали Perspektywy Women in Tech Summit 2019, який проходив у м. Варшава, Польща.У саміті брало участь 6000 учасниці з 52 країн світу.Для дівчат проводилися воркшопи, презентації та лекції технічного спрямування та була можливість поспілкуватися з представниками компаній світового рівня.Поїздка була насичена знайомствами, зустрічами та спілкуваннями.Дякуємо організаторам за можливість відвідати захід такого рівня, а дівчатам-учасницям – за чудову атмосферу.

Науковий семінар

Mon, 18/11/2019 - 08:51
28.11.2019 р. о 14:15 год. в ауд. 203, корп. 9 відбудеться науковий семінар на тему: «Батутна технологія формування функціональних покриттів» Доповідач:Семенюк В., генеральний директор та науковий керівник «GreSem Innovation, LLC», Київ, Україна. Запрошуються викладачі, науковці, аспіранти та всі бажаючі.

Запрошуємо усіх на "XVIII МІЖНАРОДНИЙ ПРОМИСЛОВИЙ ФОРУМ"

Wed, 13/11/2019 - 10:38
Міжнародний промисловий форум — найбільша промислова виставка в Україні, яка з 2005 року входить до переліку провідних світових промислових виставок, офіційно сертифікованих та визнаних Всесвітньою асоціацією виставкової індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки. Міжнародні спеціалізовані виставки у рамках форуму: - Металообробка (металообробні технології, обладнання) - УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання) - УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва) - УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали) - Гідравліка. Пневматика - Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників) - УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об'єктів промисловості) - Підйомно‑транспортне, складське обладнання - Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація) - Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони) Коли: 19-22 листопада 2019 Де: м. Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15 (метро «Лівобережна») Розклад та деталі (https://www.iec-expo.com.ua/prf-2019.html). Для безкоштовного відвідування виставки необхідно зробити один список студентів (за підписом декана/директора) та призначити відповідального від факультету/інституту. Список необхідно надати до 12:00 18 листопада 2019 в ДНВР (каб. 1-04 аба 1-07). У разі питань пиши нам в телеграм (http://t.me/DNVR_team_bot) або за телефоном 044 204-85-93 (Наталія Пожарська). #ДНВР

6 МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «HighMatTech-2019»

Thu, 24/10/2019 - 13:21
Previous Conference Program  Друге інформаційне повідомлення Фото з конференції будуть розміщені тут

Secnet EECA - міжнародний дистриб'ютор IT технологій запрошує на роботу

Fri, 04/10/2019 - 09:49
Secnet EECA - міжнародний дистриб'ютор IT технологій і експерт по впровадженню рішень на основі AI (штучного інтелекту) запрошує всіх бажаючих взяти участь в конкурсі на вакансію СТАЖЕР за напрямками:    - VMS системи з використанням Штучного Інтелекту - поведінкова аналітика, розпізнавання предметів, автомобільних номерів тощо. - Прикладні FR системи на базі нейронних мереж останнього покоління - детекція і розпізнавання осіб в високонасичених відеопотоках в реальному режимі часу. - Системи Кібер-Безпеки: anti-DDoS, DLP, PAMetc.   З подальшим розподілом, за результатами атестації, в департаменти: - Департамент Технічного Супроводження Продажів - R & D Департамент - Департамент продажів Обов'язкові вимоги до кандидатів: -Активна життєва позиція: щире прагнення постійно вдосконалюватися, щоб більше заробляти -Позитивний настрій і віра в успіх. Англійська є конкурентною перевагою. Всіх зацікавлених, прохання записуватися на інтерв'ю, вказавши в полі Subject: тему яка зацікавила і описати чому Тел.: +38050398-80-60 E-mail: hr@secnet-eeca.com

Лекція провідного спеціаліста в галузі матеріалознавства, професора Wanderka Nelia із Helmholtz-Zentrum Berlin für Materialien und Energie.

Mon, 30/09/2019 - 13:47
11 жовтня 2019 р. о 12:20 В 203 аудиторії 9 корпусу (Інженерно-фізичний факультет)   Відбудеться лекція на тему: «Formation of intermetallik phases in Al-Si-0.3Fe based alloys: Influence of impurities, Sr addition and cooling rate» провідного спеціаліста в галузі матеріалознавства, професора Wanderka Nelia із Helmholtz-Zentrum Berlin für Materialien und Energie.    Запрошуються студенти, викладачі, спеціалісти в області матеріалознавства та всі охочі!

Науково-методичний семінар-практикум

Wed, 11/09/2019 - 12:07
Шановні колеги! Запрошуємо Вас прийняти участь у роботі науково-методичного семінару-практикуму: «Теорія та практичне застосування методів рентгенівської дифракції» під патронатом RigakuCorporation, Японія, який відбудеться 18 вересня 2019р. з 9-00 до 18-00 год. на інженерно-фізичному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського за адресою: Київ, вул. Політехнічна, 35, корп. 9 КПІ ім. Ігоря Сікорського, інженерно-фізичний факультет, аудиторії: 203; 222 та 103 (центр рентгеноструктурного аналізу Rigaku). До участі в семінарі запрошуються всі бажаючі. Участь у семінарі безкоштовна. Програма семінару: 1.Практичне застосування 2.Теорія та технічне забезпечення. 3. Майстер-клас і консультації. 4. Круглий стіл.

Науковий Еверест та претендент на Нобелівську премію

Tue, 10/09/2019 - 10:57
Юрій Геогрійович Гогоці - випускник інженерно-фізичного факультету кафедри високотемпературних матеріалів та порошкової металургії 1984 року, а нині директор Інституту Нанотехнологій університету А. Дж. Дрекселя (Drexel University Philadelphia, US), доктор технічних наук, професор, найбільш цитований український вчений, «Почесний доктор Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», входить в ТОП-5 українців, які вразили своїми досягненнями цілий світ та претендент на Нобелівську премію. Юрій Гогоці завжди бажаний гість на інженерно-фізичному факультеті,  8 червня 2017 року він прочитав лекцію студентам та співробітникам  факультету на тему: "Відкриття нових матеріалів і технології майбутнього". У даний час професор Ю. Гогоці очолює групу вчених, які займаються дослідженням наноструктурного вуглецю і кераміки. Він вивчає ефективні сучасні джерела енергії - суперконденсатори, і застосування наноматеріалів для енергетики, очищення води та медицини. Професор Юрій Гогоці та його колеги відкрили нові двовимірні матеріали - Максени (англ. MXenes).  
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій