✅ Чек-лист ментального здоров’я на червень 

1 month 2 weeks ago
🔜 Навчальний рік поступово добігає кінця. Попереду фінальне випробування – сесія, а після неї довгоочікувана перерва на відпочинок. Дуже важливим є відновлення після напруженого періоду. Саме тому пропонуємо вам новий чек-лист ментального здоров’я на червень. Сообщение ✅ Чек-лист ментального здоров’я на червень  появились сначала на Студентська Соціальна Служба.
admin

✅ Чек-лист ментального здоров’я на травень

2 months 2 weeks ago
💆 Травень – зазвичай не найлегший місяць для студентів, проте це зовсім не привід забити на себе. Саме тому пропонуємо новий чек-лист ментального здоров’я на травень. Сообщение ✅ Чек-лист ментального здоров’я на травень появились сначала на Студентська Соціальна Служба.
admin

Коли варто звертатися до психолога?

3 months ago
📬 Часто люди чекають особливого сигналу чи знаку, що вже пора записатися на консультацію. Тим часом проблема нікуди не зникає, а лише загострюється. Саме тому важливо звертатися за психологічною допомогою. У статті наводимо 5 вагомих причин для звернення до психолога. Сообщение Коли варто звертатися до психолога? появились сначала на Студентська Соціальна Служба.
admin

✅ Чек-лист ментального здоров’я на квітень

3 months 2 weeks ago
☀️ По-справжньому квітнева погода зігріває тіло, а душу - новий весняний чек-лист! Сообщение ✅ Чек-лист ментального здоров’я на квітень появились сначала на Студентська Соціальна Служба.
admin

✅ Чек-лист ментального здоров’я на березень

3 months 3 weeks ago
🌞 Промені березневого сонця чимдуж вриваються до наших вікон, а залишки прохолоди змінюються весняною свіжістю! А значить - саме час для новенького чек-листа на березень. Сообщение ✅ Чек-лист ментального здоров’я на березень появились сначала на Студентська Соціальна Служба.
admin
Новини студентської соціальної сторінки Subscribe to Новини студентської соціальної сторінки feed