Який розклад роботи в КПІ для служб або викладачів?

Відповідно Правил внутрішнього розпорядку Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут" в Університеті встановлюється такий режим роботи для працівників, що працюють за п'ятиденним робочим тижнем:

  • початок роботи: 9.00;
  • перерва на відпочинок і харчування: 13.00-13.45;
  • закінчення роботи: з понеділка по четвер - 18.00, п'ятниця - 16.45.

Для працівників, що працюють за шестиденним робочим тижнем встановлюється такий режим роботи:

  • початок роботи: 9.00;
  • перерва на відпочинок і харчування: 13.00 - 14.00;
  • закінчення роботи: з понеділка по п'ятницю - 17.00, субота - 14.00 (без перерви на обід).

Для навчально-допоміжного, навчально-виробничого персоналу та інших працівників, робота яких пов'язана із забезпеченням навчального процесу, наказом ректора за погодженням з профспілковим комітетом співробітників, може встановлюватись інший час початку і закінчення роботи.

Для науково-педагогічних працівників встановлюється наступний режим роботи:

  • початок роботи: 9.00 (при проведенні першої пари занять початок роботи встановлюється відповідно до розкладу занять/консультацій на поточний тиждень);
  • закінчення роботи: 15.00 (при проведенні навчальних занять/ консультацій -закінчення роботи відповідно до розкладу занять та консультацій на поточний тиждень).

При відсутності навчальних занять - початок та закінчення роботи може змінюватись відповідно до графіку робочого часу науково-педагогічних працівників, затвердженого на засіданні кафедри (на місяць, на семестр тощо).

Для деяких категорій працівників, яким відповідно до специфіки діяльності підрозділу не може бути встановлено п'яти- або шестиденний робочий тиждень, встановлюється змінний графік роботи в межах тижневої тривалості роботи. Графіки роботи працівників кожного підрозділу затверджуються ректором або уповноваженою особою за погодженням з профспілковим комітетом співробітників.

Також з метою безумовного забезпечення графіку навчального процесу, економії тепла і електроенергії в межах світлового дня із збереженням 40-годинного робочого тижня на зимовий період можуть впроваджуватися корективи графіку роботи (накази публікуються на сайті Інформаційної служби у внутрішній мережі)

Графік роботи під час приймальної кампанії, екзаменаційних сесій, наукових або культурних заходів оприлюднюється додатково.