1 week 3 days ago
Проєкт Ajax Next запрошує всіх охочих на серію практичних майстер-класів із мікроконтролерами STM32! Це чудова можливість отримати реальний досвід роботи з сучасними технологіями, навчитися налаштовувати основні модулі та отримати знання від досвідченого інструктора.
Якщо ви хочете прокачати свої інженерні навички та працювати з актуальними технологіями – приєднуйтесь! 🚀
Тематика занять та розклад:
12.04.2025 (субота), 10:00 – Швидкий старт з STM32
Основи роботи з мікроконтролерами STM32, середовище розробки, написання першої програми.форма реєстрації
19.04.2025 (субота), 10:00 – Робота з UART/STM32
Налаштування та передача даних через інтерфейс UART.форма реєстрації
26.04.2025 (субота), 10:00 – Робота з перериваннями EXTI/STM32
Використання зовнішніх переривань для обробки подій.форма реєстрації
03.05.2025 (субота), 10:00 – Робота з таймерами STM32
Налаштування таймерів для генерації переривань та ШІМ-сигналів.форма реєстрації
10.05.2025 (субота), 10:00 – Робота з ADC/STM32
Аналого-цифрове перетворення: принципи та практичні кейси.форма реєстрації
17.05.2025 (субота), 10:00 – Робота з DMA/STM32
Прискорення обробки даних за допомогою прямого доступу до пам’яті.форма реєстрації
Місце проведення: KAI-AJAX LAB, корп 3, ауд. 108-109, ДУ "Київський авіаційний університет"Час: Початок кожного заняття о 10:00
Кількість місць обмежена.
Не пропустіть можливість освоїти STM32 та вдосконалити свої навички мікроконтролерного програмування!
До зустрічі на майстер-класах!
1 week 3 days ago
Пропонуємо взяти участь у ХXІІІI Міжнародній науково-технічній конференції “Приладобудування: стан і перспективи - 2025”, яка відбудеться в Національному технічному університеті України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” з 13 по 14 травня 2025 року. В умовах наявної військової агресії рф проти суверенної України конференція відбудеться в online-режимі за допомогою застосунків відеозв'язку!
Секції конференції:
Комп’ютерно-інтегровані технології та системи навігації і керування
Оптичні та оптико-електронні прилади і системи. Фотоніка
Комп’ютерно-інтегровані технології виробництва приладів
Прилади систем автоматизації
Аналітичне та екологічне приладобудування
Інформаційно-вимірювальна техніка та технології біомедичних досліджень
Неруйнівний контроль, технічна та медична діагностика, підготовка фахівців галузі
Енергозбереження, енергоефективність. Інформаційно-вимірювальні технології обліку енергоносіїв
Метрологічні аспекти вимірювання маси
Автоматизація експериментальних досліджень
Метрологія та інформаційно-вимірювальні технології
2 weeks 3 days ago
Перший (бакалаврський) рівень вищої оствіти (вступ на 1 курс бакалаврату) - за результатами національного мультипредметного тесту (НМТ)
на основі повної загальної середньої освіти (ПСЗО)
на основі диплому молодшого спеціаліста/бакалавра (НРК5)
Інформація для вступників на 1 курс на навчання для здобуття ступеня бакалавра по спеціальності G7 "Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка", за освітньою програмою підготовки «Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні». Навчання протягом 3-х років 10 місяців (ПЗСО) та протягом 2-х років 10 місяців (НРК5).
Другий (магістерський) рівень вищої освіти (магістратура)
Інформація для вступників на 1 курс (колишній 5 курс) на навчання для здобуття ступеня магістра по спеціальності G7 "Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка":
за освітньо-професійною програмою підготовки «Комп’ютерно-інтегровані системи та технології в приладобудуванні» (навчання протягом 1 року та 5 місяців);
за освітньо-науковою програмою підготовки «Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології» (навчання протягом 1 року 10 місяців).
Третій (доктор філософії) рівень вищої освіти (аспірантура)
Інформація для вступників для здобуття наукового ступеня Доктора філософії. Навчання протягом 4-х років.
1 month 1 week ago
з 06 по 18 травняпроводиться другий календарний контроль студентів через модуль в Електронному кампусі
Другий календарний контроль у весняному семестрі проводиться на 1-3 курсах бакалаврату та 1 курсі магістратури (для денної форми навчання) з усіх дисциплін (обов’язкових та вибіркових). Мета контролю - визначити наскільки регулярно студент виконує завдання, передбачені індивідуальним навчальним планом та РСО дисциплін. У 4 курсу та 3-го курсу прискореників бакалаврату календарного контролю немає в цьому семестрі через скорочений навчальний семестр.
Позитивним результатом календарного контролю з певної дисципліни у студента вважається, коли його поточний рейтинговий бал складає не менше 50% від максимально можливого на момент календарного контролю. Умови отримання позитивного результату викладено в РСО з дисциплін (знаходять на сайті кафедри та в Електронному кампусі) та повинні бути пояснені викладачем на першому занятті з дисципліни.
Студент не допускається до семестрового контролю з певної дисципліни, якщо він має незадовільні атестації з дисципліни та до початку семестрового контролю з цієї дисципліни не отримав позитивну оцінку з контрольних заходів.
Положення про поточний, календарний та семестровий контроль результатів навчання в КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020 р. - завантажити
1 month 1 week ago
З метою формування розкладу та навчальних планів пропонуємо студентам 1, 2 та 3 курсів здійснити вибір загально-університетських та фахових навчальних дисциплін на наступний навчальний рік через платформу https://my.kpi.ua/
Здійснити вибір можна:
з 10 по 16 березня (включно) для студентів 1 курсу та з 17 до 30 березня (включно) для усіх інших.
І курс – обирає дисципліни на ІІ курс 2025/2026 н.р. різногалузевого спрямування, інституціонального розвитку, та дисципліни, спрямовані на розвиток особистісного потенціалу. Для вибору передбачено 1 дисципліну для 3-го семестру та 1 дисципліну для 4-го семестру з переліку доступних в ЗУ каталозі;
ІІ курсу – дисципліни на ІІІ курс 2025/2026 н.р. фахового спрямування. Для вибору передбачено 4 дисципліни для 5-го семестру та 3 дисципліни для 6-го семестру з переліку доступних в Ф-каталозі;
ІІІ курсу – дисципліни на ІV курс 2025/2026 н.р. фахового спрямування. Для вибору передбачено 4 дисципліни для 7-го семестру та 3 дисципліни для 8-го семестру з переліку доступних в Ф-каталозі (очікуємо оновлення). (Якщо студентом на попередньому курсі було обрано сертифікатну програму, то вибір дисциплін зараз робити не потрібно);
І курс аспірантури - обирає дисципліни на ІІ курс 2025/2026 н.р циклу професійної підготовки з Ф-каталогу.
Для зручності для студентів реалізовано декілька варіантів вибору:
Обрати бажані дисципліни через https://my.kpi.ua/ (кожну окремо).
Обрати сертифікатну програму, яка містить набір необхідних дисципліни для набуття певного виду компетентностей та розрахована на 2 роки навчання (вибір такої програми передбачає вибір дисциплін на 3 та 4 курси). Переглянути діючі на кафедрі сертифікатні програми можна за посиланням. Вибір сертифікатних програм проводиться через заяву за бланком (приймає зпяви Лисенко Ю.Ю.), а також потрібно відмітити це в https://my.kpi.ua/ (у відповідному розділі).
1 month 2 weeks ago
«Арсенал талантів» — перший ярмарок вакансій у Defense Tech від DOU та Lobby X, що об’єднає працедавців та охочих працювати у сфері озброєння та оборонних технологій.
Відбудеться 1 березня (субота) о 10:00 — 19:00 в м. Києві.Вартість: донат від 333 грн
Особливість події — в її форматі: особиста комунікація в офлайні, знайомство працедавців та охочих працювати, відповіді на запитання, а значить — максимальна ефективність, аби побудувати ідеальний метч «роботодавець-кандидат».
Для тих, хто шукає роботу в ІТ — це можливість знайти «компанію мрії» та стати її співробітником, поспілкуватися з однодумцями, зануритись в сферу оборонних технологій. Для працедавців — це найм фахових спеціалістів, промоція та розвиток Defense Tech.
Реєстрація для учасників — донат від 333 грн у фонд «Повернись живим».
На вказану електронну скриньку ви отримаєте квиток. Одна транзакція = один квиток. Інформацію про точне місце проведення ярмарку й інші організаційні деталі — отримаєте напередодні події.
Джерело: dou.ua
2 months ago
Хочеш дізнатися про роботу сучасного фармацевтичного виробництва в Україні?Як забезпечується та контролюється висока якість продукції?Яка роль фахівця з метрології та що потрібно вміти і знати для роботи на підприємстві?
Запрошуємо на лекцію «Метрологічне забезпечення на фармацевтичному підприємстві» від головного метролога АТ “Фармак”, Ph.D. Компанець Дмитра Миколайовича.
Лекція відбудеться 27.02 о 15:00.Потрібна попередня реєстрація.📍Точна інформація про місце проведення буде надіслана в повідомленні після реєстрації.
2 months ago
Студентам 4-го курсу бакалаврату для оформлення документів про вищу освіту необхідно подати до 31 березня 2025 року наступні дані:
1. Скан-копію паспорту (обох сторін);2. Скан-копію ідентифікаційного коду;3. У разі паспорту старого зназка (книжечка) ще необхідно подати скан-копію закордонного паспорта, а разі його відсутності - заяву згідно встановленого зразка: - заява (подають ті, у кого немає закордонного паспорта), в якій вказують своє прізвище згідно таблиці транслітерації, затвердженої КМУ.4. Заява на керівника дипломного проекту з вказанням теми українською та англійською мовами та узгоджена з керівником - завантажити.
Документи можна відправляти на asnk@kpi.ua в електронному вигляді.
2 months ago
Запрошуємо студентів 21 лютого 2025 рокуо 14.00 на майстер-клас з паяння
Захід відбудеться під керівництвом досвідченого викладача Ph.D. Повшенка Олександра Анатолійовича
Форма реєстрації: https://forms.gle/hei7aPYdEND5TMFS7
Місце проведення буде розіслано на пошти учасників після реєстрації.
Кількість місць обмежена з урахуванням комплектів паяльних станцій для відпрацьовування навичок
2 months 2 weeks ago
Хочеш отримати нагоду розпочати кар'єру інженером? Маємо для тебе цікаву можливість. Ajax Systems в рамках ініціативи Ajax Next анонсує третій набір на Mechanical Internship в партнерстві з КПІ ім. Ігоря Сікорського.
🎓 Старт 4 березня 🎓 Тривалість березень — червень (2 заняття на тиждень)🎓 Навантаження між заняттями 4-6 годин на тиждень🎓 Місце проведення - Приладобудівний факультет КПІ
Як все буде відбуватись 👉🏻
Стажування пропонує студентам унікальну можливість розробляти та реалізовувати проєкти у сфері інженерії та конструювання електронних пристроїв. Стажисти працюватимуть над повним циклом створення конструкцій пристроїв, проходячи всі етапи — від проєктування до збирання конструктивних елементів, надрукованих на 3D-принтерах.
Що потрібно для занять 👉🏻
Твої навички та бажання розвиватись в напрямку конструювання. Про весь необхідний для роботи матеріал, обладнання та компоненти подбає Ajax.
Можливості для учасників 👉🏻
удосконалиш свої знання та вміння створювати креслення, 3D-моделі та прототипи, а також опануєш збирання та постобробку конструкцій пристроїв;
отримаєш менторську підтримку та цінні інсайти від розробників інноваційних інженерних рішень у сфері безпеки;
за результатами своєї роботи матимеш можливість працевлаштуватися до Ajax Systems після проходження курсу.
Форма реєстрації: https://links.ajax.systems/mechanical-internship
Заявки приймаються до 16 лютого. З відібраними учасниками ми проведемо коротке знайомство-інтерв'ю.
Приєднуйся 🤝
2 months 2 weeks ago
27 січня 2025 року в залі Вченої ради університету відбулася урочиста церемонія вручення дипломів випускникам-магістрам.
На свято завітали декан факультету, завідувачі кафедр, викладачі та почесні гості, щоб привітати випускників із цією знаковою подією.
Щиро вітаємо наших магістрів із успішним завершенням навчання! Бажаємо кожному нових професійних звершень, натхнення, сміливих рішень та реалізації найамбітніших планів!
Нехай здобуті знання та досвід стануть надійною основою для майбутніх досягнень!
Фото: Нечай С.О.
2 months 3 weeks ago
З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль "Опитування" в Електронній системі "КАМПУС" здійснити оцінку своїх викладачів та їх дисциплін за перше півріччя 2024/2025 навчального року.
Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. Опитування є анонімним. Прийняти участь в опитуванні можна до 08.02.2025.
Викладач оцінюється за такими критеріями:
об’єктивність оцінювання,
вміння донести матеріал до студентів,
вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом,
доброзичливість та тактовність по відношенню до студентів,
використання засобів дистанційного спілкування.
Студентські Логіни та Паролі до Кампуса можна отримати у кураторів груп або у Толочко Тетяни Олексіївни prilad168@gmail.com
Оцінювання викладача – це офіційний інструмент оцінювання якості педагогічної роботи в університеті. Завдяки цій функції керівництво кафедри може дізнатися про якість викладання та вживати заходів.
Дане опитування проводиться з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті, враховується при формуванні рейтингів науково-педагогічних працівників та є єдиним офіційним опитуванням, яке ОБОВ'ЯЗКОВО враховується при проходженні викладачем конкурсу. Ваші відверті відповіді дозволять отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу.
2 months 3 weeks ago
Звіт аспірантів про виконання індивідуальних планів та хід роботи над їх дисертаціями відбудеться:
19 лютого 2025 о 14:30
Посилання на конференцію Zoom: буде надано пізніше
2 months 3 weeks ago
Під час зимових канікул в рамках Інженерної школи KPISchool на приладобудівному факультеті КПІ ім. Ігоря Сікорського за підтримки компанії Ajax Systems для учнів 10-11 класів було проведено серію майстер-класів "Створи свого робота: від нуля до профі за 4 дні". Заняття були проведені у грудні 2024 та січні 2025. Під час участі в майстер-класах школярі отримали унікальну можливість познайомитися із сучасними технологіями проєктування, прототипування та програмування.
Першим кроком створення роботу було розроблення його 3D моделі робота в системі автоматизованого проєктування SolidWorks. Під керівництвом досвідчених викладачів приладобудівного факультету учасники познайомились з основами геометричного проєктування, навчилися працювати з компонентами, задавати розміри та об’єднувати їх у функціональну конструкцію. У співпраці з представниками Ajax Systems учасники майстер-класів ознайомились з основами 3D друку, а саме навчились задавати робочі параметри 3D-принтера, готувати створену модель до друку та матеріалізовувати цифрові моделі. Використовуючи надруковані деталі та базовий набір Arduino школярі отримали конструкцію розробленого роботу. На останньому кроці завдяки розробленим ними програмам керування надали «життя» своїм проектам. Цей захід став чудовим прикладом того, як сучасна освіта може бути інтерактивною, цікавою та корисною. Школярі не лише здобули нові знання, але й відчули натхнення для майбутніх технічних проєктів. Вони побачили, як їхні ідеї можуть перетворитися на реальність завдяки сучасним технологіям.
2 months 3 weeks ago
27 січня 2025 о 12:20
відбудеться урочисте врученняДИПЛОМІВ МАГІСТРА випускникам 2025 рокув залі Вченої ради (корпус 1)
3 months ago
Компанія ARCAWorkshop, що входить до холдингу компаній ARCA Group, є передовою компанією у галузі металообробки. Виготовляємо товари з металу як для загального вжитку так і для прецизійних машин та верстатів.
Основні обов’язки на посаді:
Розробка конструктиву на базі ескізів замовника;
Зворотнє моделювання;
Створення 3D моделі у SolidWorks;
Підготовка технічної документації на основі свореної 3D моделі.
Вимоги до кандидата:
Вища технічна освіта, (або здобуває у даний час)
Розуміння принципів теоретичної та прикладної механіки
Навички: знання SolidWorks, Exel, AutoCAD. Англійська - базовий рівень. Вміння працювати в команді, уважність до деталей, ініціативність.
Умови роботи:
Графік роботи: повна зайнятість. З 8:00-17:00 або 9:00-18:00.
Заробітня плата: на період стажування (2 місяці) 25000грн/міс, після успішного завершення від 40000грн/міс.
Місцезнаходження: м.Бровари, вул. Січових стрільців 1.
Контактна інформація: +38 093 473 76 40, Олександрe-mail: o.myrhorodskyi@ardenz.ua Корпоративний сайт: https://bzku.in.ua