Mechanical Engineering Internship від Ajax Systems: 2й набір

6 days 16 hours ago
Запрошуємо студентів на навчання-практику "Mechanical Internship" за напрямком автоматизації від компанії Ajax Systems. Курс проходить в партнерстві з викладачами кафедри АСНК КПІ ім. Ігоря Сікорського в рамках ініціативи Ajax Next. Учасники познайомляться з унікальним досвідом професіоналів компанії Ajax Systems, що буде корисним для початку кар'єрного шляху. 🎓 Старт 8 жовтня 🎓 Тривалість жовтень - січень (2 заняття на тиждень)🎓 Навантаження 4-6 годин на тиждень🎓 Місце проведення - Приладобудівний факультет КПІ Як все буде відбуватись 👉🏻 Стажування пропонує студентам унікальну можливість розробляти та реалізовувати інженерні проєкти у сфері автоматизації та механізації виробничих процесів. Стажисти працюватимуть з повним циклом створення механізованих пристроїв, проходячи всі етапи від проєктування до друку. Що потрібно для занять 👉🏻 Твої навички та бажання розвиватись в напрямку прикладної механіки та автоматизації. Про весь необхідний для роботи матеріал, прилади та компоненти подбає Ajax. На курсі ти 👉🏻 опануєш навички створення власних проєктів: від маніпуляторів до складських систем; отримаєш практичний інженерний досвід; матимеш можливість працевлаштуватися до Ajax Systems після проходження курсу. Форма реєстрації: https://forms.gle/jvRb82uPe8wgT4pE7 Заявки приймаються до 26 вересня. З відібраними учасниками ми проведемо коротке знайомство-інтерв'ю.

Вибіркові дисципліни в магістратурі

1 week 3 days ago
З метою формування навчальних планів та розкладу занять пропонуємо студентам-магістрантам здійснити вибір фахових навчальних дисциплін через платформу https://my.kpi.ua/. Здійснити вибір можна з 12 по 19 вересня (1ша хвиля), та з 23 по 26 вересня (2га хвиля). Для зручності для студентів реалізовано декілька варіантів вибору: Обрати 5 дисциплін на весняний семестр 2024-2025 навчального року (кожну дисципліну окремо) з каталогу вибіркових дисциплін: каталог для магістрів за освітньо-науковою програмою - завантажити каталог для магістрів за освітньо-професійною програмою - завантажити Обрати сертифіковану програму, яка містить необхідні дисципліни. Переглянути діючі сертифіковані програми можна за посиланням. Вибір проводиться через надсилання заяви на кафедру (asnk@kpi.ua) або куратору.  

Гераїмчук Михайло Дем'янович. Світла пам'ять

2 weeks 3 days ago
З глибоким сумом повідомляємо, що помер доктор технічних наук, професор ГЕРАЇМЧУК МИХАЙЛО ДЕМ'ЯНОВИЧ, колишній завідувач кафедри приладобудування та кафедри приладів точної механіки Приладобудівного факультету. Церемонія прощання відбудеться завтрам (03.09.24) о 9:30 на вул. Братиславська 3, біля моргу Київської міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги. Світла пам'ять про Михайла Дем'яновича назавжди залишиться в наших серцях...

День першокурсника, 2024

2 weeks 3 days ago
30 серпня 2024 року, у межах університетського свята "Дня першокурсника", відбулася традиційна зустріч студентів першокурсників з керівництвом факультету та викладачами кафедри. Цей захід надав студентам чудову нагоду познайомитися з викладацьким складом, дізнатися про основні правила поведінки та внутрішнього розпорядку. Також було організовано обмін контактами для полегшення подальшої комунікації, вирішено ряд організаційних питань, пов’язаних із навчальним процесом. Викладачі були раді зустрітися з новими студентами і висловили сподівання на плідне навчання та успішну наукову діяльність упродовж року!        

Стипендія Верховної Ради України

3 weeks 1 day ago
Вітаємо студентку кафедри АСНК гр. ПК-11 Довбиш Іванну Олегівну з отриманням академічної стипендії Верховної Ради України на навчальний рік 2024/2025 !   Щиро вітаємо та зичимо нових творчих успіхів!      На фото: студентка Довбиш І.О. під час стажування за програмою  Mitacs Globalink Research Internship (академічна мобільність) в Університеті Лейкгед (Lakehaed University), Канада, літо 2024

Розклад занять та іспитів

3 weeks 3 days ago
Розклад занять та іспитів з усіма змінами та коригуваннями на 2023/2024 навчальний рік: http://roz.kpi.ua/ Також для зручності рокзлад можна завантажити файлом, але в них розклад на 27.08 (зміни після не відображені):  Бакалаври: 1 курс2 курс3 курс4 курс Магістри: 1 курс2 курс Увага! Розклад може оновлюватися та коригуватись.   Дії викладача та студентів під час занять за сигналом “Повітряна тривога”: Під час дистанційного навчання викладач нагадує порядок дій у випадку отримання сигналу “Повітряна тривога”: вимкнути у разі необхідності обладнання, прилади, комп’ютери тощо; організовано, без метушні пройти до найближчого укриття; в укритті виконувати вимоги коменданта укриття; всі, хто в укритті, зобов’язані дотримуватись тиші і правил поведінки в ньому. У разі отримання сигналу “Повітряна тривога” керівник заняття негайно припиняє заняття і рекомендує студентам рухатись у найближчі укриття за місцем перебування. Після завершення небезпеки, а саме з отриманням сигналу “Відбій повітряної тривоги”: викладач продовжує заняття (якщо необхідний для повернення до місця занять час не перевищує визначені терміни розкладом занять). у разі недостатнього часу для повернення в аудиторію викладач після виходу із укриття визначає порядок подальших дій і завершує заняття.

"День першокурсника" в КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2024

4 weeks ago
Вітаємо першокурсників 2024 року зі вступом до КПІ ім. Ігоря Сікорського!   Свято "День першокурсника" заплановано на 30 серпня 2024 року у змішаному режимі (передбачається трансляція заходу).Зістріч для студентів груп ПК-41 та ПМ-41 з адміністріцією факультету та кафедри відбудеться 30 серпня 2024 року о 14:00. Посилання на трансляцію для студентів груп ПМ-41 та ПК-41, які планують приєднатися дистанційно:https://us02web.zoom.us/j/76589383917?pwd=ak1LQXdnMmt1MUdXcWREdU5PQ1pWQT09 (ID: 765 8938 3917, Passcode: 70UVZh) Запланована програма заходу: о 14:00 пройде  зустріч з адміністрацією факультету, ауд. 1-201 у корпусі 1.  о 14:50 пройде зустріч з викладачами кафедри, ауд. 317 у корпусі 1. о 18:00 - культурно-патріотичні заходи до Дня першокурсника (м. Київ, вул. Політехнічна, сквер імені Олени Теліги, поряд з 12-м корпусом) Під час зустрічей буде надаватись вся необхідна інформація щодо формату навчання в 1му семестрі, будуть висвітлені всі актуальні питання та дані відповіді на питання студентів. До зустрічі!

Панамериканська конференція з неруйнівного контролю, Онтаріо (Канада), 9 - 12 червня 2025

1 month ago
Запрошуємо всіх професіоналів з НК з усього світу подавати заявки на участь у Панамериканській конференції з НК 2025 року. Програма включатиме виступи провідних дослідників, техніків, компаній і організацій, які продемонструють новітні технології, тенденції, інструменти та методики для спільноти неруйнівного контролю в Канаді та світі. VIII Панамериканська конференція з неруйнівного контролю (PANNDT) відбудеться в Fallsview Casino Resort у Ніагара-Фоллс, Онтаріо (Канада) з 9 по 12 червня 2025 року. Виставкова зона матиме понад 100 стендів. Технічна програма конференції надасть найновіші розробки в методиках, інструментах та тенденціях неруйнівного контролю. Ця важлива конференція є обов'язковою подією для персоналу з інспекції, контролю якості, виробництва та неруйнівного контролю. Конференція організована Канадським інститутом неруйнівного контролю (CINDE). Ми вітаємо подання матеріалів на всі теми, пов'язані з неруйнівним контролем та інспекцією: Практичні презентації/ідеї Останні дослідження та розробки Досягнення в інспекційних технологіях НК у мистецтві та культурі

Про проведення освітнього процесу в осінньому семестрі 24/25 н.р.

1 month 1 week ago
Відповідно до Наказу №НОД/540/24 від 19.07.2024, рішень Вченої ради університету від 24 червня 2024 року (протокол №6) та Адміністративної ради університету від 30 травня 2024 року, з метою забезпечення якісної фахової практичної підготовки здобувачів вищої освіти: з 01 вересня 2024 року освітній процес розпочнеться у змішаному режимі зі здійсненням в очному режимі практичної підготовки (окремих видів занять, а також практик) у відповідності до наявної кількості місць в укриттях. Перелік освітніх компонент, за якими окремі види занять будуть здійснюватися в очному режимі – перейти Навчальний процес здійснюється відповідно до розкладу навчальних занять. В умовах змішаного режиму освітній процес здійснюватиметься також з використанням платформи дистанційного навчання “Сікорський” та системи “Електронний кампус”. Логіни та паролі до Кампус можна отримали у кураторів груп. Інформація про дати семестру: Початок навчання  - 2 вересня 2024 р. Період зимової сесії: 06 - 19 січня 2025 року Період канікул: з 20 січня - 02 лютого 2025 року. Період практики 2 курсу магістратури - з 1 вересня по 27 жовтня 2024 р. Захисти 2 курсу магістрів  - з 16 грудня 2024 р.    

Зварювання та споріднені технології, 7-10 жовтня 2024 року, м. Яремче

1 month 1 week ago
Запрошуємо до участі в Міжнародній конференції «Зварювання та споріднені технології» (WRT 2024), яка відбудеться 7-10 жовтня 2024 року, в місті Яремче (Івано-Франківська область). Передбачено можливість участі з усною або постерною презентацією, також передбачена знижка на збірник праць конференції для авторів.Після рецензування повний текст статей буде включено до збірнику матеріалів конференції, які будуть опубліковані в міжнародному науковому книжково-журнальному видавництві Taylor and Francis Group www.taylorfrancis.com (індексується в WOS та Scopus) у режимі відкритого доступу.Офіційною та єдиною мовою конференції є англійська. Ключові теми Інноваційні технології, матеріали та обладнання для зварювання та пов'язаних процесів Міцність і напружено-деформований стан зварних з'єднань та конструкцій Адитивні технології Нові конструкційні та функціональні матеріали, наноматеріали, композити Поверхнева інженерія Математичне моделювання зварювання та пов'язаних процесів Передові технології спеціальної електрометалургії Неруйнівний контроль та технічна діагностика Матеріали та технології для медицини та екології зварювального виробництва Кінцевий термін подання тез – 20 серпня 2024 рокуКінцевий термін подання статей – 10 вересня 2024 року

День вступника. Відчуй КПІ!

2 months 3 weeks ago
Запрошуємо всіх бажаючих 29 червня на університетський захід «День вступника. Відчуй КПІ!». Якщо Ви хочете познайомитися з КПІ ім. Ігоря Сікорського, долучитися до активностей та відчути університетську атмосферу, поспілкуватися напряму зі студентами, спробувати себе на різноманітних майстер-класах від факультетів, виграти призи пройшовши цікавезний квест, побачити які можливості пропонує КПІ ім. Ігоря Сікорського в позанавчальний час, запрошуємо відвідати унікальний захід «День вступника. Відчуй КПІ!». В межах заходу будуть працювати наступні локації: 👆 КПІ-Expo – представлення факультетів/інститутів, розробок наукових та інженерних гуртків і не тільки 👆 Чат-альтанка – спілкування гостей із студентами університету на актуальні для вступників теми, а саме: 📌«Більше ніж код: сучасні інженерні спеціальності КПІ», 📌«Можливості, які відкриває академічна мобільність», 📌«Партнерство університету з великими компаніями. Дуальна освіта» 📌«Міфи й правда: перспективи розвитку ШІ» 📌 «Hard & Soft Skills: розвиток та застосування на практиці. Тайм-менеджмент: поєднання навчання з участю в студентському житті» 📌«Студентське життя. Сучасні виклики студентству та як з цим боротися» 👆Локація Студмістечка – всі відповіді щодо поселення та проживання в гуртожитках університету 👆Інтерактивно-спортивна локація – проведення настільних ігор та спортивних змагань тощо 👆Соціально-просвітницька локація – від волонтерства та благодійності до соціально активної позиції студентства 👆Квест з призами 👆 Екскурсії кампусом 👆 Локація Студентських ініціативПориньте разом із студентами в атмосферу КПІ та проведіть вихідні з користю для себе! Приходьте самі та приводьте своїх друзів!!! Чекаємо Вас 29 червня 2024 з 10.00 до 15.00📍 Де: біля 1го корпусу КПІ (пр-т Берестейський, 37)

Опитування студентів через ЕС Кампус (23/24н.р., 2 семестр)

2 months 3 weeks ago
З метою визначення якості викладання дисциплін науково-педагогічними працівниками університету, студентам пропонується через програмний модуль "Опитування" в Електронній системі "КАМПУС" здійснити оцінку своїх викладачів та їх дисциплін за друге півріччя 2023/2024 навчального року. Просимо відповідально поставитись до опитування та звернути увагу на те, що змінити оцінку викладача після збереження даних неможливо. Опитування є анонімним. Прийняти участь в опитуванні можна до 30.06.2024. Викладач оцінюється за такими критеріями: об’єктивність оцінювання, вміння донести матеріал до студентів, вміння налагодити партнерські стосунки зі студентом, доброзичливість та тактовність по відношенню до студентів, використання засобів дистанційного спілкування. Студентські Логіни та Паролі до Кампуса можна отримати у кураторів груп або у Толочко Тетяни Олексіївни prilad168@gmail.com Оцінювання викладача – це офіційний інструмент оцінювання якості педагогічної роботи в університеті. Завдяки цій функції керівництво кафедри може дізнатися про якість викладання та вживати заходів. Дане опитування проводиться з метою підвищення якості освітнього процесу в університеті, враховується при формуванні рейтингів науково-педагогічних працівників та є єдиним офіційним опитуванням, яке ОБОВ'ЯЗКОВО враховується при проходженні викладачем конкурсу. Ваші відверті відповіді дозволять отримати важливу інформацію для підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Результати змагань «KPI Robotics Challenge»

3 months ago
22-23 травня 2024 року в аудиторії 170 першого корпусу відбулись перші змагання «KPI Robotics Challenge» у категоріях «Лабіринт» та «Robot Car Racing». Змагання були організовані за ініціативою керівника гуртка інженерного спрямування «Робототехніка та автоматизація», викладача кафедри АСНК, к.т.н., доцента Галагана Романа Михайловича. У змаганнях взяло участь понад 10 учасників, які виступали як у складі команд, так і окремо. На жаль, деякі фактори не дозволили приїхати усім учасникам та командам, проте сподіваємось, що наступного разу усім бажаючим вдасться це зробити. Переможцями в категорії «Лабіринт» стала команда, у складі якої виступали студенти третього курсу групи ПО-11: Бірюк Нікіта, Петренко Євгеній, Малютенко Максим, Судницин Дмитро. Запрограмований ними робот подолав найбільшу в лабіринті, але не зміг виїхати із нього. Тож, є ще над чим працювати. Відзначимо, що ця категорія виявилась у цьому році складною для усіх учасників, оскільки робот жодної із команд так і не подолав лабіринту. Тому для учасників наступних змагань є хороший стимул підготуватись, щоб стати першими, чий робот повністю проїде лабіринт. Переможцем «Robot Car Racing» став член гуртка «Робототехніка та автоматизація», студент першого курсу групи ПО-31 Кіріс Ярослав, який створив застосунок для смартфону, який дозволяє керувати роботом-автомобілем через Bluetooth, та розробив свій цікавий алгоритм керування. Вітаємо усіх переможців та інших учасників змагань.Також дякуємо усім присутнім та вболівальникам за чудову атмосферу, яка була створена. Цього року змагання проводились серед студентів приладобудівного факультету, проте наступні змагання планується зробити загальними для КПІ ім. Ігоря Сікорського та інших університетів. Тож, до наступних зустрічей та івентів.
Subscribe to ПБФ. Новини сайту кафедри АСНК feed