ПУБЛІКАЦІЯ СТАТЕЙ У ЗБІРНИКУ НАУКОВИХ ПРАЦЬ «ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ» №106 ЗА 2024 РІК

3 days 10 hours ago
Збірник наукових праць «Педагогічні науки» – це науково-практичне видання з педагогічних наук, засноване у 2003 році Херсонським державним університетом. Свідоцтво про реєстрацію: КВ № 23957-13797 ПР від 26 квітня 2019 […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ СТАТЕЙ У ЗБІРНИКУ НАУКОВИХ ПРАЦЬ «ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ» №106 ЗА 2024 РІК спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ У НАУКОВОМУ ЗБІРНИКА «НОВА ФІЛОЛОГІЯ» № 94 (2024 Р.)

3 days 22 hours ago
Шановні колеги-науковці, запрошуємо до публікації Ваших матеріалів у науковому збірнику «НОВА ФІЛОЛОГІЯ» № 94 (2024 Р.). Збірник призначений для широкого кола фахівців філологів: науковців, викладачів, аспірантів, магістрантів та студентів старших […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ У НАУКОВОМУ ЗБІРНИКА «НОВА ФІЛОЛОГІЯ» № 94 (2024 Р.) спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЧАСОПИСУ НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА. СЕРІЯ 5 ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИПУСК № 98, 2024

4 days 13 hours ago
Науковий часопис Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова. СЕРІЯ 5. ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ №98, 2024 запрошує до публікації науковців, аспірантів, студентів ЗВО та науково-дослідних установ, а також […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЧАСОПИСУ НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ М.П. ДРАГОМАНОВА. СЕРІЯ 5 ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ: РЕАЛІЇ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ВИПУСК № 98, 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ «ЗАКАРПАТСЬКІ ФІЛОЛОГІЧНІ СТУДІЇ» №33 2024

6 days 10 hours ago
Редакція наукового журналу «ЗАКАРПАТСЬКІ ФІЛОЛОГІЧНІ СТУДІЇ» №33 2024 запрошує до співпраці в рамках опублікування наукових статей! «Закарпатські філологічні студії» – це науковий журнал, заснований ДВНЗ «Ужгородський національний університет». У журналі […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ «ЗАКАРПАТСЬКІ ФІЛОЛОГІЧНІ СТУДІЇ» №33 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ У ФАХОВОМУ НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ КАТЕГОРІЇ «Б» «ІННОВАЦІЙНА ПЕДАГОГІКА» ВИПУСК 70 / 2024

1 week ago
Шановні колеги! Запрошуємо всіх бажаючих до співробітництва з фаховим науковим журналом категорії «Б» «ІННОВАЦІЙНА ПЕДАГОГІКА» ВИПУСК 70 / 2024 «Інноваційна педагогіка» – це періодичний науковий журнал, заснований у 2017 році […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ У ФАХОВОМУ НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ КАТЕГОРІЇ «Б» «ІННОВАЦІЙНА ПЕДАГОГІКА» ВИПУСК 70 / 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЗБІРНИКУ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГУМАНІТАРНИХ НАУК: МІЖВУЗІВСЬКИЙ ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ДРОГОБИЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА» ВИПУСК № 74 / 2024

1 week 2 days ago
Редколегія Наукового збірника «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГУМАНІТАРНИХ НАУК: МІЖВУЗІВСЬКИЙ ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ДРОГОБИЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА» запрошує до участі у публікації Випуску № 74 / 2024 […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЗБІРНИКУ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ГУМАНІТАРНИХ НАУК: МІЖВУЗІВСЬКИЙ ЗБІРНИК НАУКОВИХ ПРАЦЬ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ ДРОГОБИЦЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА» ВИПУСК № 74 / 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ У ФАХОВОМУ НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ КАТЕГОРІЇ «Б» «ПЕДАГОГІКА ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ У ВИЩІЙ І ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛАХ» ВИПУСК 92 / 2024

1 week 3 days ago
Шановні колеги! Запрошуємо всіх бажаючих до співробітництва з фаховим науковим журналом категорії «Б» «ПЕДАГОГІКА ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ У ВИЩІЙ І ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛАХ» ВИПУСК 92 / 2024 Збірник наукових праць «Педагогіка […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ У ФАХОВОМУ НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ КАТЕГОРІЇ «Б» «ПЕДАГОГІКА ФОРМУВАННЯ ТВОРЧОЇ ОСОБИСТОСТІ У ВИЩІЙ І ЗАГАЛЬНООСВІТНІЙ ШКОЛАХ» ВИПУСК 92 / 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ВЕБІНАР «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ З ВИКОРИСТАННЯМ ШІ НА ДОПОМОГУ НАУКОВЦЯМ – Ч. I RESEARCH RABBIT, SEMANTIC SCHOLAR, CONNECTED PAPERS».

1 week 4 days ago
Академія цифрового розвитку, тренер Svitlana Chukanova запрошує до участі у вебінарі «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ З ВИКОРИСТАННЯМ ШІ НА ДОПОМОГУ НАУКОВЦЯМ – Ч. I: RESEARCH RABBIT, SEMANTIC SCHOLAR, CONNECTED PAPERS». Ми поговоримо про […] Запис ВЕБІНАР «ЦИФРОВІ ІНСТРУМЕНТИ З ВИКОРИСТАННЯМ ШІ НА ДОПОМОГУ НАУКОВЦЯМ – Ч. I RESEARCH RABBIT, SEMANTIC SCHOLAR, CONNECTED PAPERS». спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ТЕХНІЧНИХ НАУК

1 week 4 days ago
КПІ ім. Ігоря Сікорського у співпраці з ДВНЗ «Ужгородського національного університету» запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт «MODERN INVENTIONS, DEVELOPMENTS, DISCOVERIES AND THEIR APPLICATIONS» з англійської мови […] Запис ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА ТЕХНІЧНИХ НАУК спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ЖУРНАЛІ KELM (KNOWLEDGE, EDUCATION, LAW, MANAGEMENT) № 1 (61), 2024

2 weeks 4 days ago
Рік заснування: 2013 рік. Засновник: Фундація «Інститут зі справ публічної адміністрації» в м. Люблін. Періодичність: 8 разів на рік. Мови публікації: польська, англійська, українська, російська та інші мови країн ЄС. […] Запис ЖУРНАЛІ KELM (KNOWLEDGE, EDUCATION, LAW, MANAGEMENT) № 1 (61), 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

XVІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ “ЛЮДИНА ЯК СУБ’ЄКТ МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ: СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ФІЛОЛОГІЇ, ПЕРЕКЛАДІ ТА НАВЧАННІ ІНОЗЕМНИХ МОВ”

2 weeks 6 days ago
Шановні студенти! Запрошуємо вас взяти участь у XVІ Міжнародній науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти та молодих учених «ЛЮДИНА ЯК СУБ’ЄКТ МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ: СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ФІЛОЛОГІЇ, ПЕРЕКЛАДІ ТА НАВЧАННІ ІНОЗЕМНИХ […] Запис XVІ МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ТА МОЛОДИХ УЧЕНИХ “ЛЮДИНА ЯК СУБ’ЄКТ МІЖКУЛЬТУРНОЇ КОМУНІКАЦІЇ: СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ У ФІЛОЛОГІЇ, ПЕРЕКЛАДІ ТА НАВЧАННІ ІНОЗЕМНИХ МОВ” спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ СТАТТІ В ЖУРНАЛІ «BALTIC JOURNAL OF LEGAL AND SOCIAL SCIENCES» №2, 2024

2 weeks 6 days ago
На розгляд до публікації в журналі «Baltic Journal of Legal and Social Sciences» приймаються статті на актуальну тему в галузі освіти та педагогіки, що містять результати глибокого наукового дослідження, новизну […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ СТАТТІ В ЖУРНАЛІ «BALTIC JOURNAL OF LEGAL AND SOCIAL SCIENCES» №2, 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ В ЖУРНАЛІ “НАУКОВІ ЗАПИСКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА. СЕРІЯ: ПЕДАГОГІКА” №1 / 2024

3 weeks ago
ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо вас до публікації в журналі “НАУКОВІ ЗАПИСКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА. СЕРІЯ: ПЕДАГОГІКА” №1 / 2024 Свідоцтво Державної реєстраційної служби України: КВ № 15881-4353Р […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ В ЖУРНАЛІ “НАУКОВІ ЗАПИСКИ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА. СЕРІЯ: ПЕДАГОГІКА” №1 / 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ «СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА» №1 2024

3 weeks 1 day ago
Редакційна колегія журналу «Соціальна педагогіка: теорія та практика» запрошує до публікації. ПРО ЖУРНАЛ «Соціальна педагогіка: теорія та практика» – науковий рецензований журнал (категорія Б), у якому публікуються оригінальні статті, що […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ «СОЦІАЛЬНА ПЕДАГОГІКА: ТЕОРІЯ ТА ПРАКТИКА» №1 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ «ВІСНИК КРЕМЕНЧУЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО» № 1 / 2024

3 weeks 2 days ago
КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Редакція наукового журналу «ВІСНИК КРЕМЕНЧУЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО» № 1 / 2024 запрошує до співробітництва вчених, практичних працівників, читачів, що […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ В НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ «ВІСНИК КРЕМЕНЧУЦЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО» № 1 / 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ У ФАХОВОМУ НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ «НАУКОВИЙ ВІСНИК ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО»

3 weeks 3 days ago
Журнал внесено до категорії “Б” Переліку наукових фахових видань України з педагогічних наук зі спеціальностей 011, 012, 013, 014, 015, 016, 231 (наказ МОН України від 17.03.2020 р. № 409). […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ У ФАХОВОМУ НАУКОВОМУ ЖУРНАЛІ «НАУКОВИЙ ВІСНИК ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ К.Д. УШИНСЬКОГО» спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ У ЗБІРНИКУ «НАУКОВІ ЗАПИСКИ БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ. ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ» №1 ЗА 2024 РІК

3 weeks 5 days ago
Шановні колеги-науковці! Запрошуємо до публікації Вашої статті у збірнику «НАУКОВІ ЗАПИСКИ БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ. ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ» № 1 ЗА 2024 РІК Збірник включено до Переліку наукових фахових видань України […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ У ЗБІРНИКУ «НАУКОВІ ЗАПИСКИ БЕРДЯНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО ПЕДАГОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ. ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ» №1 ЗА 2024 РІК спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ У НАУКОВОМУ ЗБІРНИКУ «ВІСНИК ЛУГАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА. ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ» № 1 (360) ЗА 2024 РІК

4 weeks 1 day ago
Вісник Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Педагогічні науки Запрошує до публікації наукових, науково-педагогічних працівників, аспірантів, докторантів, інших вчених, практичних працівників, хто цікавиться науковими досягненнями у галузі педагогічних наук. «ВІСНИК […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ У НАУКОВОМУ ЗБІРНИКУ «ВІСНИК ЛУГАНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА. ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ» № 1 (360) ЗА 2024 РІК спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ВІДКРИТА СТУДЕНТСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА МАТЕМАТИКИ

4 weeks 1 day ago
Запрошуємо студентів першого та другого курсів взяти участь у відкритій студентській інтернет-олімпіаді з англійської мови та математики, яка відбудеться 23-25 травня 2024. Для участі в олімпіаді необхідно: до 19.04.2024 заповнити реєстраційну форму […] Запис ВІДКРИТА СТУДЕНТСЬКА ІНТЕРНЕТ-ОЛІМПІАДА З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ТА МАТЕМАТИКИ спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer

ПУБЛІКАЦІЯ В ЖУРНАЛІ «АКАДЕМІЧНІ СТУДІЇ. СЕРІЯ: ПЕДАГОГІКА» №1, 2024

1 month ago
Шановні науковці, колеги-освітяни! Комунальний заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради запрошує до співпраці та пропонує долучитися до обговорення актуальних проблем і досягнень педагогічної науки на сторінках журналу […] Запис ПУБЛІКАЦІЯ В ЖУРНАЛІ «АКАДЕМІЧНІ СТУДІЇ. СЕРІЯ: ПЕДАГОГІКА» №1, 2024 спершу з'явиться на kamts1.kpi.ua.
writer
ФЛ. Новини сайту кафедри КАМТС1
Subscribe to ФЛ. Новини сайту кафедри КАМТС1 feed