Україна і Київ

Україна

Україна – держава Центрально–Схiдної Європи. Вона займає південний захід Східноєвропейської рівнини, частину Карпат, Кримські гори. З пiвночi на південь Україна простягається на 893 кілометри, із заходу на схід – на 1316 кілометрів.

Вас запрошує і чекає стародавній Київ – столиця України

Київ. Це коротке звучне слово – назва міста, корені якого йдуть глибоко в сиву давнину. Його історія нараховує більш ніж 1500 років. Це одне з найстаріших слов'янських міст  - столиця ранньофеодальної держави Київська Русь, місто, відоме в історії як «мати міст руських».

День Української Державності

28 липня — День Української Державності. На площі Знань КПІ урочисто підняли український стяг.

Київські політехніки віддали шану воїнам, полеглим у всі часи, і тим, хто захищає Україну сьогодні.

Мій Чернігів

Скільки пісень складено про нього, скільки слів написано та сказано. Мій дідусь Чернігів…

День Єднання в КПІ

Політехніки долучились до всеукраїнського Дня єднання.

О 10:00 на площі Знань у КПІ залунав Гімн України й урочисто підняли синьо-жовтий прапор.

16 лютого — День єднання!

Зовнішні й внутрішні виклики, що постали сьогодні перед нашою країною, вимагають від кожного з нас консолідації та відповідальності!

Тож сьогодні, в День єднання, у кампусі майорить Державний прапор і звучить Гімн.

Не буває святок без вертепу

Дванадцять днів від Різдва й до Водохреща – "від зірки до води" –  тривають у християн святки. Упродовж століть чи не найголовнішими їхніми дійствами є колядування та вертепи – вуличні костюмовані вистави.

Гарували-горювали, гинули і відроджувались знов

У кожному українському місті, селищі і селі в середині минулого століття постали скорботні монументи загиблим у війні 1941–45 рр.: військовим і мирним жителям, яких убили фашисти. Та увічнення тих скорботних подій відбувається і в наш час.

Книга «Цікава Україна: нотатки з подорожей»

Ми живемо в чудовій країні, що володіє численними природними багатствами. Вона простяглася від асканійських степів-ковилів й Олешківської пустині - найбільшої в Європі - через безкраї хлібні лани центральної частини до поліських лісів-боліт на півночі.