Болгарія

Київські політехніки привітали Габровський ТУ з 55-річчям

Представники КПІ ім. Ігоря Сікорського у складі української делегації взяли участь у святкуванні 55-річчя Технічного університету Габрово і щорічній науковій конференції УНІТЕХ, що відбулася 13–17 листопада 2019 року.

Літня школа англійської мови КПІ в Болгарії

І знову ми повертаємось з незабутньої поїздки, з дивовижної подорожі, з такої вже рідної для нас Літньої школи англійської мови КПІ, що четвертий рік поспіль проходить на популярному болгарському курорті Золоті Піски.

Підписано угоду з Міжнародним університетським коледжем (Республіка Болгарія)

13 листопада Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» відвідали ректор Міжнародного університетського коледжу – International University College (Республіка Болгарія, м.

Літня школа ділової англійської мови в Болгарії

Життя пам'ятне днями, які яскраво проведені, принесли незабутні враження, залишили згадку про цікаві миті…  З упевненістю можу сказати, що кожен з 16 днів, проведених на популярному болгарському курорті Золоті Піски в липні 2011 року, запам'ятався всім учасникам Літньої школи ділової англійської мови. Це вже другий захід, що організовано завідувачем кафедри менеджменту д.е.н., професором Вікторією Вікторівною Дергачовою.

Перший крок на шляху співпраці

Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» відвідали представники чи не наймолодшого вищого навчального закладу технічного профілю на нашому континенті – Європейського політехнічного університету (м.Пернік, Республіка Болгарія). Його створено за рішенням Народних зборів Болгарії (парламенту), і перші студенти заповнили його аудиторії дише торік. Болгарських колег прийняли ректор НТУУ «КПІ» академік НАН України Михайло Згуровський, заступник проректора з міжнародних зв’язків Борис Циганок і помічник ректора Богдан Дуда.

Мовна школа в Болгарії

Чи кожний студент отримує задоволення від навчання? Не можна досить чітко відповісти на це запитання. Проте я впевнено можу заявити: кожен, хто відвідав цьогорічну Літню школу в Болгарії, отримав не тільки задоволення, а й незабутні враження!