І знову ми повертаємось з незабутньої поїздки, з дивовижної подорожі, з такої вже рідної для нас Літньої школи англійської мови КПІ, що четвертий рік поспіль проходить на популярному болгарському курорті Золоті Піски. Заснована в 2010 році, Літня школа продовжує свою діяльність під патронатом факультету менеджменту і маркетингу – декана Олега Анатолійовича Гавриша, зав. кафедри менеджменту Вікторії Вікторівни Дергачової та її помічників – Катерини Олександрівни Кузнєцової, Олександра Сергійовича Ченуши та Ірини Миколаївни Манаєнко.

Варто відзначити, що за період свого існування наша Літня школа зазнала певних прогресивних змін – у цьому році ми мали не один заїзд, як це було завжди, а два – по 2 тижні кожен. Таким чином, уже більша кількість студентів змогла пройти курс-інтенсив англійської мови та відпочити на чорноморському узбережжі в Болгарії. Слід зазначити, що наш викладач англійської мови Оксана Анатоліївна Ярмоленко кожного року вдосконалює програму навчання в Літній школі з урахуванням побажань слухачів та сучасних вимог часу, щоб кожен міг знайти для себе щось нове у запропонованому курсі, а також, щоб студенти, які приїхали вивчати англійську мову в нашу школу вже не вперше, теж мали свою програму навчання.

Заняття в школі проходять у будні дні в групах по 10-12 осіб, які формуються залежно від рівня знань англійської мови студентів, що визначається за результатами тестування при реєстрації участі в Літній школі. У дружній та теплій атмосфері ви зможете покращити ті сторони вивчення іноземної мови, які завжди були для вас важкими, а також подолаєте комунікаційний бар'єр перед вільним спілкуванням.

Вихідними днями ми організовуємо екскурсії у найвідоміші культурні місця Болгарії та до видатних природних феноменів, щоб студенти дізнались про країну з різних сторін – культурної, історичної, овіяної легендами або сучасним колоритом. Так, наступного року ви зможете відвідати столицю Болгарії – м. Софія, найстародавніші міста – Пловдив, Созополь та місто-острів Несебр, побачити дивовижні пейзажі, що відкриваються з мису Каліакра та зануритися в легенди Аладжа-монастиря, підзарядитись природною енергією в Лісі Каменів та насолодитися краєвидами та шопінгом у місті Варна.

Крім того, якщо енергійним студентам буде мало тієї насиченої програми, яку готують для них організатори Літньої школи, в них ще буде можливість відвідати курорт Золоті Піски як вдень, так і вночі, оскільки він ніколи не спить. Кожен тут знайде щось цікаве, нове та захоплююче саме для себе. Ця подорож принесе вам нові знайомства та зустрічі зі старими друзями, несподівані відкриття, творчі досягнення, море теплих та незабутніх спогадів, які будуть зігрівати вас протягом року – до наступної поїздки у Літню школу. До зустрічі у 2014 році – приєднуйтесь до нас!

Катерина Кузнєцова, аспірант ФММ

Дата події