13 листопада Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» відвідали ректор Міжнародного університетського коледжу – International University College (Республіка Болгарія, м. Добрич) Тодор Радєв і керівник офіційного представництва цього навчального закладу в Україні Наталія Корнілова.

Представники болгарського вишу обговорили з першим проректором НТУУ «КПІ» Юрієм Якименком, проректором з міжнародних зв’язків Сергієм Сидоренком і деканом факультету менеджменту та маркетингу Олегом Гавришем напрями і умови можливої співпраці.

Попри те, що Міжнародний університетський коледж засновано порівняно недавно – приблизно 20 років тому, він уже став однією з найпрестижніших бізнес-шкіл у Східній Європі. Коледж має чотири філіали в Болгарії, в тому числі один у Софії. Сьогодні тут навчаються студенти з 30 країн. Є серед них і українці. Викладання ведеться англійською мовою. В коледжі напрацьовано гарний досвід співробітництва з ВНЗ Західної Європи за програмами подвійного диплому. За бажанням, і за умови наявності відповідної угоди з університетом-партнером, студенти-іноземці, які здобувають тут знання, можуть отримувати навіть три документи про освіту: університету тієї країни, звідки він приїхав, Міжнародного університетського коледжу та університету, за програмою якого він навчався в Болгарії. До того ж, коледж надає можливість пройти стажування в багатьох країнах світу.

З огляду на те, що навчальний заклад, представники якого завітали до КПІ, спеціалізується на підготовці фахівців в області бізнесу, пріоритетними напрямами співпраці учасники зустрічі визначили менеджмент та маркетинг. Ну і, звичайно, інформаційні технології: без них нині розвиток бізнесу неможливий, і саме НТУУ «КПІ» є визнаним в Україні лідером з підготовці IT-спеціалістів.

Досягнуті домовленості знайшли відображення в рамковій угоді про співпрацю, яку підписали ректор Міжнародного університетського коледжу Тодор Радєв і перший проректор НТУУ «КПІ» Юрій Якименко,

– Я думаю, що це лише перший крок на шляху налагодження партнерства між нашими навчальними закладами, – зауважив після церемонії підписання перший проректор НТУУ «КПІ» Юрій Якименко, – і незабаром наше співробітництво вийде за визначені цією попередньою угодою рамки, адже ми всі зацікавлені в конкретних програмах і проектах, і маємо все для їх реалізації.

Дата події