Київські політехніки на семінарі ACASD 2024

Київські політехніки В. Аврутов, В. Гегельский, С. Рупіч, О. Заморський (ПБФ, кафедра КІОНС) та Л. Рижков (НН ІАТ, кафедра КІ) взяли участь у 2-му Міжнародному семінарі "Advances in Civil Aviation Systems Development" ("Розвиток систем цивільної авіації")

Інноватор транспортної авіації США

КПІ має багату історію підготовки талановитих інженерів, конструкторів і науковців, які зробили значний внесок у різні напрями науково-технічного прогресу.

Круглий стіл з проблем авіабудівної освіти в Україні

Представники провідних вітчизняних авіабудівних підприємств, викладачі технічних закладів вищої освіти і науковці обговорили в КПІ ім.Ігоря Сікорського актуальні питання розвитку авіабудівної освіти в Україні та шляхи подолання проблем, які стоять на цьому шляху, на засіданні круглого столу "Проблеми авіабудівної освіти в Україні", який відбувся в залі Адміністративної ради університету 14 лютого.

«Джмелю», вам – зліт!

На початку травня цього року Інноваційний холдинг "Sikorsky Challenge" та ТОВ "Авіаційна компанія "Вектор" уклали Меморандум про співпрацю.

25 травня — 132 роки від дня народження Ігоря Сікорського

Геніальний інженер, знаменитий на весь світ авіаконструктор, легендарний творець гвинтокрила. Нащадок давнього священницького роду, син видатного психіатра, доктора медицини, знаного у Європі науковця Івана Сікорського.

Програма підготовки інженерів-конструкторів ім. О. К. Антонова при КПІ

Президент України Володимир Зеленський доручив «Укроборонпрому», до якого входить ДП «Антонов», спільно з КПІ та Міністерством освіти і науки створити й протягом трьох місяців запустити спеціальну програму для авіаконструкторів.

Ігор Сікорський — людина, яка вміла літати

26 жовтня весь світ вшановує світлу пам’ять видатного авіаконструктора й творця першого гелікоптера. Цього дня 1972 року в місті Істон (штат Коннектикут, США) відійшов у вічність Ігор Сікорський.

Велети світової авіації в КПІ

Історія КПІ ім. І. Сікорського тісно переплетена з історією української авіації. Адже чимало випускників університету стали провідними інженерами й винахідниками повітряних суден.

Підписка на Авіаційна техніка