Команда НТУУ «КПІ» досягла значного успіху у фінальному турі Всеукраїнської олімпіади з математики серед студентів технічних ВНЗ, який проходив з 17 по 20 травня 2016 року на базі Сумського державного університету.

У порівнянні з попередніми роками кількість учасників олімпіади та команд зросла: участь у ній взяли понад 80 студентів з 32 ВНЗ. До складу команди НТУУ «КПІ» ввійшли переможці та призери І туру Всеукраїнської олімпіади, який було проведено у березні цього року кафедрою математичного аналізу та теорії ймовірностей. Представники нашої команди змагалися в двох категоріях, а саме в категорії «М» (спеціальності, що потребують поглибленого вивчення математики) та в категорії «Т» (технічні спеціальності). Керівниками команди були співробітники кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей доцент І. В. Орловський та асистент В. В. Павленков.

Цього року команда НТУУ «КПІ» показала дуже високі результати. Всі члени нашої збірної стали переможцями або призерами олімпіади. У категорії «М» студентка третього курсу ІПСА Катерина Матвіїв одержала диплом переможця Всеукраїнської олімпіади та грамоту журі за перше місце; іншу грамоту за перше місце отримав студент четвертого курсу ІПСА Володимир Михайловський, а грамоти за друге місце – студент першого курсу ІПСА Олексій Сайног та студент п’ятого курсу ФТІ Сергій Мучичка. У категорії «Т» студент першого курсу ФІОТ Костянтин Лисенко одержав диплом переможця Всеукраїнської олімпіади та грамоту журі за перше місце, а грамоти за третє місце отримали ще два першокурсника ФІОТ - Ілля Волков та Ростислав Ядельський.

Оргкомітет олімпіади також відзначив грамотою за блискучий рівень підготовки студентів та кваліфіковану роботу у складі журі керівників команди, співробітників кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей доцента І.В. Орловського та асистента В.В. Павленкова.

Високі результати студентів не стали б можливими без серйозної підготовки до олімпіади. Важливу роль в такій підготовці відіграє студентський гурток «Нестандартні та олімпіадні задачі алгебри та аналізу», який багато років працює при кафедрі математичного аналізу та теорії ймовірностей. Учасники гуртка щороку стають переможцями та призерами найпрестижніших світових та Всеукраїнських математичних змагань.

Детальніша інформація про математичні олімпіади та підготовку до них – на сайті кафедри matan.kpi.ua.

Вітаємо переможців Всеукраїнської математичної олімпіади 2016 року і бажаємо їм подальших успіхів у навчанні, науковій роботі та виступах на олімпіадах найвищого рівня!

Дата події