ФМФ

Адреса: 03056, м. Київ-56, пр-т Перемоги, 37, навчальний корпус 7, кiмн.420
Телефони для довiдок: 204-82-51, 204-82-43, 204-96-27
e-mail: fmf[at]ntu-kpi.kiev.ua

Сторінки історії кафедри фізики Київської політехніки

Лабораторія точних вимірювань. 1902 р.

Кафедра фізики Київського політехнічного інституту була створена одночасно з інститутом – у 1898 р. Її організатором і першим керівником був професор Київського університету Георгій Георгійович Де-Метц (1861–1947)

2018.09.17-22 Міжнародна конференція "Стохастичні рівняння, граничні теореми та статистика випадкових процесів"

17–22 вересня 2018 р. в нашому університеті пройшла Міжнародна науково-практична конференція "Стохастичні рівняння, граничні теореми та статистика випадкових процесів", присвячена 100-річчю від дня народження відомого українського вченого Йосипа Ілліча Гіхмана.

Нелінійна тематика на ФМФ і шляхи її реалізації

Магістранти-фізики І.Лобода і О. Конотопчик біля стенду конференції

Відмітна особливість фізико-математичного факультету КПІ ім. Ігоря Сікорського полягає в тому, що він як в освітній діяльності, так і в наукових дослідженнях концентрується на пріоритетних напрямах розвитку науки.

ХVII Всеукраїнська наукова конференція з історії науки і техніки

2018.09.27-29 ХVII Всеукраїнська наукова конференція з історії науки і техніки

27–29 вересня 2018 р. в нашому університеті пройшла ХVII Всеукраїнська наукова конференція "Актуальні питання історії науки і техніки"

Міжнародна конференція з магноніки

2018.09.16-21 Міжнародна конференція "3rd International Advanced School on Magnonics 2018"

В КПІ ім. Ігоря Сікорського було проведено Міжнародну конференцію "3rd International Advanced School on Magnonics 2018" ("Третя міжнародна школа з магноніки")

2018.09.19 Відкриття Міжфакультетської лабораторії комп’ютерного моделювання фізичних процесів в електроніці

На кафедрі загальної фізики та фізики твердого тіла ФМФ КПІ ім. Ігоря Сікорського 19 вересня відкрито Міжфакультетську навчально-наукову лабораторію комп’ютерного моделювання фізичних процесів в електроніці.

Літня школа для математиків "Стохастичний аналіз, теорія ймовірностей та суміжні питання"

2018.05.28-30 Літня школа для молодих математиків та студентів

Літня школа для молодих математиків та студентів "Стохастичний аналіз, теорія ймовірностей та суміжні питання", організована в рамках спільного норвезько-українського проекту в галузі математичної освіти, який виконують кафедра математичного аналізу та теорії ймовірностей від КПІ ім.

Конференція на ФМФ до 120-річчя КПІ ім. Ігоря Сікорського

Робота на конкурс "Таланти КПІ" Ігоря Мікульонка

Щовесни на кафедрі нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки фізико-математичного факультету проходить конференція "Прикладна геометрія, дизайн, об'єкти інтелектуальної власності та інноваційна діяльність студентів та молодих учених".

Сторінки