ФІОТ

«Освіта, після якої не треба йти на курси»

Видання Liga.Tech розповіло, як українські IT-компанії патронують ЗВО, що це дає студентам і як допоможе стати затребуваним спеціалістом одразу після випуску.

КПІ співпрацює з найбільшими IT-компаніями в Україні: Genesis, GlobalLogic, Sigma Software, EPAM та іншими.

Зміна спеціальності: з ФІОТ на фізмат. Як навчаються на математиків у КПІ? Артем Кравець, 4-й курс ФМФ

Як вчитися на трьох факультетах? Чому студенти змінюють спеціальності? Куди складніше вступити — на ФМФ чи на ФІОТ? Які бали потрібні математикам для вступу? Як переносити оцінки з предметів, навчаючись на різних спеціальностях? Як здобути сертифікат актуарія?

Студентські роки тепер позаду. Випускники ФІОТ про КПІ

Факультет iнформатики та обчислювальної технiки КПІ випустив студентів магістратури. Ось як вони підсумовують шість років навчання у політехніці.

«КПІ у трьох фразах — це багато нових знайомств, цікавий досвід, незабутні емоції», — каже новоспечений магістр Антон Копійка.

Historical KPI MUN: у політехніці розв’язали проблему Карибської кризи й позбулися ядерної зброї

22 і 23 січня в КПІ проходила дводенна історична модель ООН — рольова гра, що імітує засідання справжніх комітетів під час засідання членів Організації Об’єднаних Націй. Ініціював і підготував захід факультет інформатики та обчислювальної техніки.

Глушковські читання – свято кібернетики в КПІ

Інтерес до проведення "Глушковських читань" зумовлений, передусім, тим, що в нашому університеті готують фахівців з багатьох ІТ-спеціальностей. Цьогорічна тема конференції – «Історія, сучасний стан та тенденції цифрового розвитку суспільства».

Христина Амброзяк за вибір вдячна батькам і вчителям

Сьогодні дуже швидко відбувається розвиток та інтеграція інформаційних систем і технологій в усі сфери життя. Тож є постійний попит на фахівців такого профілю, а здобувачами освіти стають люди амбітні й вмотивовані.

Перемога КПІшниці в Індонезії

Студентка ФІОТ КПІ Софія Павлова виборола золото й відзнаку найкращого екологічного проєкту на INDONESIA INVENTORS DAY «IID 2021».

Софія представила проєкт віртуальної лабораторії екологічного моніторингу.