ФІОТ

КПІшниці серед переможниць хакатону SheBuilds Ukraine

Команда наших студенток ФІОТ — CODE BRYKSY — у складі Людмили Горбунової, Світлани Барицької, Вікторії Миць та Єлизавети Горбунової стала однією з переможниць хакатону SheBuilds Ukraine. Вона отримала приз у розмірі $500 CAD.

Списування і плагіат. Як законно можуть анулювати диплом? Дмитро М’яч, 1-й курс магістратури ФІОТ. CAMPUS

Списування і плагіат: чи можна чуже видати за своє? Як перевіряють оригінальність робіт студентів? На яких підставах можуть анулювати диплом? Де дозволено плагіатити й списувати? Чи всі знають про академічну доброчесність?

Новий освітній проєкт TeensToPeers — Steps to IT

На цей проєкт ми запрошуємо студентів, які працюють за фахом уже під час навчання, і випускників ІТ-спеціальностей. Вони розкажуть про свій шлях в IT, складнощі на цьому шляху й дадуть поради колегам-початківцям.

Перезапуск Хабу ФІОТ

ФІОТ КПІ та ГО «Розвиток ІТ освіти» перезапускають спільний проєкт — Хаб ФІОТ. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям українських меценатів, ІТ-компаній, команди ФІОТ КПІ за підтримки Міністерства цифрової трансформації України.

Памʼяті студента КПІ Сергія Бондарева

Сергій останні роки жив у Києві. Працював у компанії GlobalLogic і водночас навчався на факультеті інформатики та обчислювальної техніки КПІ.

Під час Революції гідності він не залишився осторонь, а завжди був у серці гарячих подій, відстоюючи європейське майбутнє України.

«Освіта, після якої не треба йти на курси»

Видання Liga.Tech розповіло, як українські IT-компанії патронують ЗВО, що це дає студентам і як допоможе стати затребуваним спеціалістом одразу після випуску.

КПІ співпрацює з найбільшими IT-компаніями в Україні: Genesis, GlobalLogic, Sigma Software, EPAM та іншими.