Анастасія Сидоренко. Міцніють паростки майбутнього

Міжнародна освітня програма "Насіння для майбутнього", зорганізована компанією "Huawei", зібрала цьогоріч у Римі 150 студентів із 23 країн. Основними темами події стали: інновації, диджиталізація, сталий розвиток і  підприємництво. Серед учасників було й п'ятеро талановитих студентів із п'яти провідних українських університетів. Київську політехніку представляла четвертокурсниця РТФ Анастасія Сидоренко.

Міжнародна конференція «Сприяючи економічному зростанню: Масштабування досвіду цифрової освіти у вищих навчальних закладах»

Українські жінки в Європі ставатимуть провідними спеціалістами в ІТ! У КПІ пройшла перша конференція в межах проєкту “Incubating Freedom for Ukraine”. Ціль заходу — реінтеграція українських громадян та вироблення стратегій для відновлення і розвитку людського капіталу України.

Жанна Остапенко. Економічний та ефективний

Жанна Остапенко – з когорти інженерів, вихованих Київською політехнікою, які, за словами ректора КПІ Анатолія Мельниченка, "мають створювати, конструювати, бути винахідниками і новаторами".

Амбасадорка з ІАТЕ Марія Гупаленко: "Лідерство – це не лише першість, а й відповідальність"

Рік тому КПІ ім. Ігоря Сікорського приймав фіналісток конкурсу "Освітні Амбасадорки Київської МАН". Серед яскравих непересічних дівчат, які презентували свої науково-дослідницькі здобутки та продемонстрували інтелектуальні й творчі здібності, була Марія Гупаленко. Натоді – учасниця заключного етапу конкурсу-захисту МАН.

Амбасадорки КПІ на "Perspektywy Women in Tech Summit 2024"

Майже 14 тисяч учасниць, які представляли 104 країни; 700 спікерів, тренерів і менторів з найрізноманітніших питань сучасних технологій та технічних наук; 63 майстер-класи з технологій, кар'єрних можливостей та софтскіл; 26 сторонніх заходів і 11 попередніх заходів; 590 менторських сесій і багато-багато іншого – все це статистика "Perspektywy Women in Tech Summit 2024" – найпомітнішої і, напевно, наймасштабнішої в світі зустрічі жінок, які працюють у науці, високотехнологічних галузях промисловості та ІТ тощо.

З КПІ до Норвегії: як працюють студентські програми з обміну

Як КПІшниця потрапила на навчання до Норвегії? Чому норвежці в захваті від рівня підготовки студентів КПІ? У чому різниця вищої освіти в Україні та Норвегії?

Відповіді на ці запитання — в новому випуску подкасту КПІ.

Ольгу Вахріну нагороджено відзнакою премії "Зірка інтернаціоналізації"

Ольга Вахріна багато років працювала в Департаменті міжнародного співробітництва КПІ ім. Ігоря Сікорського. З 2017 року вона – співробітниця Офісу міжнародних зв'язків Познанського технічного університету – одного з найбільших і найвідоміших польських вишів технічного профілю.

Студентка ФММ Вікторія Деркач про мрії та сьогодення

Успішними в житті та професійній діяльності стають зазвичай амбітні, креативні та працьовиті люди. А найкращий час визначитися з майбутнім, набути початкового досвіду та заявити про себе – студентські роки. І прикладів тому безліч.

Про життя та мрію Ольги Лінючевої

Іноді під час спілкування з досвідченими вченими, педагогами, інженерами нитка розмови мимоволі "сповзає" з основної теми. Тоді краще не збивати співбесідника з його роздумів про творчість, про пережите, про плани на майбутнє.

Підписка на Жінки