Ви є тут

Новини сайту кафедри ПСКЛА (ФАКС)

Підписатися на Новини сайту кафедри ПСКЛА (ФАКС) потік
Кафедра cистем керування літальними апаратами | Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»
Оновлене: 13 хвилин 28 секунд тому

Методичний семінар від 7.11.2018р.

Пн, 12/11/2018 - 14:33
07.11.2018р. на кафедрі СКЛА був проведений методичний семінар, на якому були розглянуті наступні питання: 1. Обговорення стану та структурно-логічної схеми підготовки бакалаврів та магістрів з обчислювальної  та мікроконтролерної техніки. Пропозиції щодо змісту та послідовності викладання відповідних дисциплін.Доповідач доцент А.А.Сердюк. 2. Обговорення змісту дисципліни «Спеціальні питання вищої математики» та кредитного модуля «Математичне забезпечення цифрових систем -1. Прикладна математика. Цифрова обробка сигналів». Пропозиції щодо оптимізації математичної підготовки. Доповідач доцент Ю.В.Бобков.

Переможці "Еразмус +"

Чт, 08/11/2018 - 19:59
Переможцями конкурсного набору студентів на навчання в Університеті Країни Басків (Більбао, Іспанія) стали студентки групи ВЛ-81мп Прищепа Анна і Туяхова Аліна. Навчання буде проходити протягом весняного семестру 2019 року (15.01.2019 - 30.06.2019). Брати участь у програмі мобільності "Еразмус +" з Університетом Країни Басків можуть тільки студенти спеціальності 173 «Авіоніка».

"Еразмус+" 2018/2019

Ср, 17/10/2018 - 20:57
До уваги студентів, аспірантів, викладачів та працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського! Наразі відкрито конкурсний набір за проектами академічної мобільності в рамках програми "Еразмус+". З КІНЦЕВИМ ТЕРМІНОМ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДО 22 ЖОВТНЯ 2018: 1. Університет Миколая Коперника в Торуні (Польща) - для магістрів та бакалаврів ІПСА 2. Вроцлавський університет науки та технологій (Польща) - для бакалаврів, магістрів, працівників та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського 3. Лодзький технічний університет (Польща) - для бакалаврів, магістрів та аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського 4. Варшавський університет екології та управління (Польща) - для магістрів та бакалаврів ФЕЛ та ІЕЕ 5. Технічний університет м. Дрезден (німеччина) - для викладачів ІТС 6. Національна школа хімії м. Лілль (Франція) - для магістрів ІФФ 7. Університет Лотарингії (Loria Lab, Франція) - для аспірантів КПІ ім. Ігоря Сікорського 8. Університет Лотарингії (Mines Nancy, Франція) - для магістрів КПІ ім. Ігоря Сікорського 9. Університет Думлупінар (Туреччина) - для бакалаврів, магістрів, аспірантів, працівників та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського 10. Мальтійський університет (Мальта) - для магістрів та аспірантів ФПМ 11. Університет Гранади (Іспанія) - для аспірантів за напрямом "інженерія" 12. Університет Країни Басків (Іспанія) - для бакалаврів, магістрів та викладачів ММІ (кол. ФАКС) 13. Католицький університет Льовена (Бельгія) - для аспірантів ФЕЛ З КІНЦЕВИМ ТЕРМІНОМ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДО 1 ЛИСТОПАДА 2018: 1. Західнопоморський технологічний університет у м. Щецин (Польща) - для магістрів та викладачів ФЕЛ та ФБМІ 2. Жешувський політехнічний університет (Польща) - для викладачів ММІ (кол. ФАКС) 3. Єнський університет імені Фрідріха Шиллера (німеччина) - для бакалаврів, магістрів, аспірантів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського 4. Лундський університет (Швеція) - для аспірантів ММІ 5. Міський університет м. Стамбул (Туреччина) - для бакалаврів, магістрів та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського 6. Загребський університет (Хорватія) - для працівників та викладачів КПІ ім. Ігоря Сікорського 7. Політехнічний інститут м. Сетубал (Португалія) - для викладачів ФЕЛ (training)  Всі деталі за посиланням: mobilnist.kpi.ua/creditna-mobilnist З повагою, Команда відділу академічної мобільності Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського" Тел.: (044) 204 99 55 e-mail: mobilnist@kpi.ua Веб-сайт: mobilnist.kpi.ua Вул. Металістів, 5-а (корпус 31), каб 1-13, 1-14.

Прогрестех-Україна - заміщення вакантних посад

Пт, 12/10/2018 - 11:21
Шановні студенти старших курсів та випускники! Запрошуємо всіх охочих пройти тестування від компанії Прогрестех-Україна для заміщення вакантних посад інженерів-конструкторів, інженерів-технологів та інженерів-механіків за низкою спеціалізацій та напрямків знань. Особам, що здобувають чи вже отримали фах за такими галузями знань як механічна інженерія, електрична інженерія, автоматизація та приладобудування, електроніка та телекомунікації, архітектура та будівництво, або вбачають себе в найближчому майбутньому в якості інженера за переліченими напрямками – пропонуємо обрати відповідний вид тестування згідно ваших побажань та кваліфікації. Місце проведення – КПІ ім. Ігоря Сікорського (м. Київ) Тестування з основ електротехніки – середа 17 жовтня в корпусі №17, аудиторія 428. Початок о 16:00. Тестування з основ механіки – четвер 18 жовтня в корпусі 1, аудиторія 214. Початок о 16:00.   Тестування передбачає відповіді на загальноосвітні питання з означених напрямків, а також з англійської мови. За результатами тестування кожному учаснику буде запропоновано можливий шлях початку кар’єри в Прогрестех-Україна, а найкращим – одразу інженерні посади за обраним Вами фахом. Для запис на тестування необхідно зареєструватись за посиланням: https://goo.gl/forms/el8INljsXafMCCBQ2  До зустрічі та бажаємо успіхів!
x

Електронний кампус

Інформаційні ресурси

Викладачі КПІ

GitHub репозиторій