Грант від ЄС – науковцям НН ІМЗ та ФЕЛ

Проєкт НН ІМЗ та ФЕЛ зі створення пристроїв і сервісів для спортивних тренувань й дистанційної охорони здоров'я отримав грант за програмою ЄС "Горизонт Європа".

Кафедра фізики металів формує нове покоління дослідників

Уже кілька років поспіль до числа лідерів університетських підрозділів за результатами міжнародної діяльності входить кафедра фізики металів інженерно-фізичного факультету. Про це свідчать не лише показники її рейтингу, а й статистика.

Викладач-дослідник - 2014, Молодий викладач-дослідник - 2014, Лідер року - 2014

На виконання рішення Вченої ради Національного технічного університету  України  «Київський  політехнічний  інститут»  протокол №  12 від 29 грудня 2014 року затверджено списки переможців конкурсу НТУУ «КПІ» в номінації «Викладач-дослідник–2014»,  «Молодий викладач-дослідник –2014» та «Лідер року». Вітаємо переможців конкурсу НТУУ «КПІ» та зичимо подальших успіхів.

Наука – безпосередня форма навчального процесу

22 грудня 2011 року на кафедрі фізики металів інженерно-фізичного факультету НТУУ "КПІ" відбувся міжкафедральний методичний семінар "Навчання металофізиків: як досягти високої якості знань та кваліфікацій". Ми поспілкувалися із заступником завідувача кафедри доктором фізико-математичних наук, професором С.М. Волошко, аби детальніше дізнатися про цілі і результати цього заходу.

– Світлано Михайлівно, яку головну мету ставили перед собою організатори  міжкафедрального семінару?

Викладач-дослідник - 2011, Молодий викладач-дослідник - 2011, Лідер року - 2011

На виконання рішення Вченої ради Національного університету України «Київський політехнічний інститут» від 16 січня 2011 р., протокол № 1, оголошуються списки переможців конкурсу НТУУ «КПІ» в номінації «Викладач-дослідник – 2011», «Молодий викладач-дослідник – 2011» та «Лідер року». Вітаємо переможців конкурсу НТУУ «КПІ» та зичимо успіхів.

Викладач-дослідник - 2006

Якість освітніх послуг та рівень підготовки фахівців в університеті визначається багатьма детермінантами. Однією з них є високий фаховий рівень викладачів університету. Велике значення має педагогічна майстерність викладача, його постійна участь у науково-дослідній роботі, наявність власних наукових розробок тощо.

Підписка на Волошко С.М.